Trwa ładowanie...

Weronika Rosati walczy w sądzie. "Zrobię absolutnie wszystko, żeby chronić siebie i swoją córkę"

Weronika Rosati walczy w sądzie z ojcem swojego dziecka o alimenty. Robert Śmigielski i Rosati są rodzicami małej Elizabeth, która mieszka obecnie z mamą.

Weronika Rosati walczy w sądzie. "Zrobię absolutnie wszystko, żeby chronić siebie i swoją córkę"Źródło: ONS.pl, fot: Paweł Kibitlewski
d2h4cac
d2h4cac

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati i Robert Śmigielski toczą walkę od kilku miesięcy. Rosati publicznie oskarżyła Śmigielskiego o stosowanie przemocy domowej i opowiedziała o tym, co działo się za drzwiami ich domu.

"Uderzył mnie, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem gdy trzymałam córeczkę na rękach" - wyznała Magdalenie Środzie Weronika Rosati.

"O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu. Myślałam: wszyscy powiedzą, że Weronice znów się nie udało, kolejny facet, kolejna porażka! Nie chciałam porażek. Poza tym byłam zakochana, wierzyłam w przemianę. Każda kobieta wierzy, prawda?" – dodała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

W odpowiedzi na te zarzuty Śmigielski przesłał do Wirtualnej Polski oświadczenie, w którym opisał, jak wygląda sytuacja z jego strony.

d2h4cac

"Weronika Rosati skutecznie uniemożliwia mi utrzymywanie kontaktów z naszą córką, a jej żądania finansowe eskalują z każdym dniem, co zmusiło mnie do wkroczenia na drogę sądową" - pisze lekarz. "Nie stosowałem wobec Weroniki Rosati przemocy fizycznej, psychicznej, ani ekonomicznej, a była partnerka od początku naszej znajomości jest w pełni świadoma mojej sytuacji rodzinnej, co nie stanowiło dla niej przeszkody w utrzymywaniu ze mną bliskich relacji".

Weronika Rosati walczy o alimenty

Teraz Weronika Rosati w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o tym, jak wyglądają toczące się sprawy w sądzie.

- Jestem bardzo wdzięczna, że sąd polski się przychylił do mojej prośby i prawa jego ojcowskie są ograniczone i nie wynika to z mojej złośliwości, ani z chęci zabrania praw, tylko z przemocy domowej - opowiada aktorka. - I ja zrobię absolutnie wszystko, żeby chronić siebie i swoją córkę. Będę w tym bezwzględna. A jeżeli chodzi o sprawę w Stanach, to jest zakaz zbliżania do mnie i do małej, który jest przedłużony po raz drugi przez sąd amerykański. To mówi samo za siebie.

d2h4cac

Weronika Rosati walczy obecnie o alimenty dla swojej córki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

d2h4cac
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h4cac