Trwa ładowanie...

William i Kate podziękowali za wizytę w Polsce. To zdjęcie stało się hitem

Rodzina królewska zakończyła wizytę w Polsce. William i Kate podziękowali na Twitterze za wspaniałe trzy dni. Do ciepłych słów dołączyli fotografię, która podbija sieć.
Share
William i Kate podziękowali za wizytę w Polsce. To zdjęcie stało się hitem
Źródło: Twitter
d420xim

Książę William i księżna Kate zakończyli trwającą trzy dni wizytę w Polsce. Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington pojawiło się podziękowanie za wspaniałą polską gościnność. "Do widzenia Polsko!" - czytamy w opublikowanym poście. Do podziękowań dołączono także zdjęcie, które przykuło uwagę internautów. Widać na nim uśmiechniętą Kate oraz księcia Williama, którzy trzymają za ręce George'a i Charlotte. Miny dzieci mówią same za siebie - dziewczynka z grymasem na twarzy zasłania się rączka, a chłopczyk opiera się przed wejściem do samolotu.

Internauci masowo komentują zdjęcie, twierdząc, że dzieciom tak podobało się w naszym kraju, że nie chcą go opuszczać. "Wcale nie chcą wyjeżdżać", "Pokochali Polskę!" piszą. Inni za to twierdzą, że miny dzieci były tak samo ponure w chwili przylotu, co sugeruje że królewskie maluchy mają dość podróży. "Biedne maleństwa!" - pisze część użytkowników.

O dzieci postanowiła zadbać kancelaria prezydenta, przygotowując specjalny pokój z zabawkami oraz plac zabaw dla księcia George'a i księżniczki Charlotte.

Rodzina królewska właśnie rozpoczęła wizytę w Berlinie

d420xim

Podziel się opinią

Share
d420xim
d420xim