Trwa ładowanie...

Wiosenne trendy w stylizacji paznokci

Doczekałyśmy się w końcu najbardziej barwnej pory roku. W tym roku kolorowy zawrót głowy panuje również w wiosennych trendach. Kolorowe będą nasze makijaże, barwne i odważne zestawienia w garderobie.

Share
Wiosenne trendy w stylizacji paznokci
Źródło: Thinkstockphotos
d2ziaxs

Doczekałyśmy się w końcu najbardziej barwnej pory roku. W tym roku kolorowy zawrót głowy panuje również w wiosennych trendach. Kolorowe będą nasze makijaże, barwne i odważne zestawienia w garderobie. Nuda z pewnością nie powinna gościć w naszych stylizacjach. Jakie trendy królują w stylizacji paznokci na wiosnę 2011? Odważne czy raczej zachowawcze? Wielobarwne czy monochromatyczne?

Jakie kolory?
Modne będą kolory ziemi – szary, szaro-brązowy, szaro-niebieski, czerwono-ceglasty. Są to dość spokojne propozycje, dlatego będą doskonałe zarówno na wieczór, jak i na dzień czy do pracy.

Inną opcją będzie postawienie na mocne, żywe, nasycone kolory, takie, które znajdują się w karnecie kolorystycznym typu urody Wiosna. Postaw na granat, malinę, koral, turkus, fiolet, żółć, pomarańcz, kobalt!

d2ziaxs

Klasyczny kolor zdobiący nasze paznokcie to nieśmiertelna od lat czerwień. Im bardziej zbliżona do oranżu, tym bardziej trendy.

Szczególnie trendy są paznokcie pomalowane na różne kolory. Im więcej fantazji tym lepiej. Róż z pomarańczem? Czemu nie? Groszkowy z maliną? Też nieźle.

Jakie kształty?

Modne wiosenne paznokcie, to przede wszystkim paznokcie krótkie. Opiłowane na okrągło. Dominują kształty migdałka i owalny. Inne kształty będą mile widziane, jeśli tylko zostaną odpowiednio dobrane do wyglądu naszych dłoni. Tak więc pod tym względem mamy dość dużą swobodę.

Jakie wzory?

Kwiaty, kwiatki, bukiety. W tym sezonie na topie są bardzo kobiece zdobienia. Dla odważnych – na każdym paznokciu element kolorowego bukietu, dla tradycjonalistek – kwiecisty ozdobnik na jednym paznokciu.

Motywy zwierzęce. Zebry, żyrafy i drapieżne cętki mile widziane. Niekoniecznie w klasycznych kolorach.

Geometryczne desenie: romby, trójkąty, linie równoległe i prostopadłe. W połączeniu z intensywnymi kolorami.

d2ziaxs

Podziel się opinią

Share
d2ziaxs
d2ziaxs