GwiazdyWojciech Młynarski przed laty zostawił żonę. Wybrał na to konkretną datę

Wojciech Młynarski przed laty zostawił żonę. Wybrał na to konkretną datę

Wojciech Młynarski zostawił pierwszą żonę w jej urodziny.
Wojciech Młynarski zostawił pierwszą żonę w jej urodziny.
Źródło zdjęć: © AKPA
08.03.2021 08:26

Wojciech Młynarski i Adrianna Godlewska tworzyli małżeństwo prawie 30 lat. Jednak ich z pozoru idealny związek zakończył się niespodziewanie, co było szokiem dla jego żony. Aktorka dopiero niedawno wyznała, jakie okoliczności towarzyszyły podczas odejścia Młynarskiego.

Godlewska i Młynarski doczekali się trójki dzieci: Agaty, Pauliny i Jana. Aktorka poświęciła własną karierę, po to, aby w pełni skupić się na domu oraz dzieciach. Jak sama przyznała w swojej książce "Jestem, po prostu jestem", odczuwała niedługo przez rozwodem pewien lęk, ale miała nadzieję, że złe wrażenia miną i wszystko się unormuje.

Niefortunny czas rozstania

Wojciech Młynarski zostawił żonę w dniu jej urodzin i imienin, dokładnie 5 marca 1987 roku. W ich domu trwało właśnie przyjęcie na cześć Godlewskiej i było w nim dużo gości. W pewnym momencie Młynarski poprosił żonę na bok i powiedział jej wprost, że wychodzi i nie wraca.

"Moment był wybrany z premedytacją. Dom pełen gości, którymi musiałam się zająć... Powiedział: teraz będę mieszkał u przyjaciół, proszę do mnie nie dzwonić ani mnie nie szukać" - wyjawiła Godlewska.

Po powrocie do gości Godlewska okłamała ich, mówiąc, że jej mąż wyszedł w pilnej sprawie i cały czas starała się ukrywać swoje emocje. Jednak po kilku dniach pewne rzeczy stały się jasne – do nastoletniej wówczas Pauliny podszedł kolega, który przekazał, że "jej tata mieszka u jednej pani". Informacja była szokiem dla całej rodziny. Jakby tego było mało, 10 dni po odejściu męża, Godlewska przeżyła kolejny szok – zmarł jej ojciec.

"Idąc za trumną ojca w asyście dzieci i całego tłumu dalszej rodziny i przyjaciół, cierpiałam, że nie ma obok mnie mężczyzny, który stanowi drugą moją połówkę" - przyznała w książce.

Godlewska nigdy nie pogodziła się z odejściem męża. Do dzisiaj źle się czuje na wieść o kolejnych romansach znanych gwiazd, ponieważ przypomina sobie o koszmarze, jaki sama przeszła wiele lat temu. Po rozwodzie z Młynarskim nie zdecydowała się na inny związek. Z kolei tekściarz ożenił się z Jadwigę, dla której zostawił rodzinę. Ostatecznie rozwiódł się z nią w 2008 roku. Wojciech Młynarski zmarł 15 marca 2017 roku.