Blisko ludzi#WomenSupportingWomen. Największe amerykańskie gwiazdy wzięły udział w kobiecym wyzwaniu

#WomenSupportingWomen. Największe amerykańskie gwiazdy wzięły udział w kobiecym wyzwaniu

Eva Longoria podjęła wyzwanie #WomenSupportingWomen
Eva Longoria podjęła wyzwanie #WomenSupportingWomen
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

28.07.2020 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sieci pojawiają się czarno-białe zdjęcia gwiazd. To najnowsze wyzwanie, mające na celu budowanie pewności siebie u kobiet i ich wsparcie za pomocą mediów społecznościowych.

Wyzwania w mediach społecznościowych bywają różne. Od zabawnych, po prymitywne, wspierające czy poruszające ważne kwestie społeczne. Najnowszy tzw. łańcuszek na platformie Instagram ma na celu okazanie wsparcia kobietom, budowanie ich pewności siebie. W tym wyzwaniu wzięły udział największe amerykańskie gwiazdy. Polega ono na publikacji na swoim koncie w mediach społecznościowych, czarno-białej fotografii. W projekcie udział wzięły m.in. Eva Longoria czy Vanessa Bryant.

 Kobiety wspierają się wzajemnie. Vanessa Bryant podjęła wyzwanie

 "Bądź taką kobietą, która poprawi koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła" – to cytat nieznanego autora, który obrazuje ideę najnowszego wyzwania, w którym wzięły udział celebrytki i gwiazdy z całego świata.

#WomenSupportingWomen oznacza, że kobiety wspierają się wzajemnie, budują pewność siebie, kibicują sobie podczas wyzwań, nie zazdroszczą sukcesów, ale potrafią je docenić u innych. W dobie mediów społecznościowych, kiedy promowany jest często wyidealizowany obraz kobiety, niedościgniony, ważne są tego typu inicjatywy. Pokazują, że kobiety potrafią się nawzajem wzmacniać, nie rywalizują ze sobą.

Do projektu dołączyły m.in. Hilary Duff, Eniko Hart, Khloe Kardashian czy Zoe Saldana, która podpisała swoje zdjęcie: "Akceptuję wyzwanie. Kochajcie dziś siostrzeństwo kobiet".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także