Trwa ładowanie...
d1ts3ps

#WomenSupportingWomen. Największe amerykańskie gwiazdy wzięły udział w kobiecym wyzwaniu

W sieci pojawiają się czarno-białe zdjęcia gwiazd. To najnowsze wyzwanie, mające na celu budowanie pewności siebie u kobiet i ich wsparcie za pomocą mediów społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eva Longoria podjęła wyzwanie #WomenSupportingWomen
Eva Longoria podjęła wyzwanie #WomenSupportingWomen (ONS.pl)
d1ts3ps

Wyzwania w mediach społecznościowych bywają różne. Od zabawnych, po prymitywne, wspierające czy poruszające ważne kwestie społeczne. Najnowszy tzw. łańcuszek na platformie Instagram ma na celu okazanie wsparcia kobietom, budowanie ich pewności siebie. W tym wyzwaniu wzięły udział największe amerykańskie gwiazdy. Polega ono na publikacji na swoim koncie w mediach społecznościowych, czarno-białej fotografii. W projekcie udział wzięły m.in. Eva Longoria czy Vanessa Bryant.

Kobiety wspierają się wzajemnie. Vanessa Bryant podjęła wyzwanie

"Bądź taką kobietą, która poprawi koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła" – to cytat nieznanego autora, który obrazuje ideę najnowszego wyzwania, w którym wzięły udział celebrytki i gwiazdy z całego świata.

#WomenSupportingWomen oznacza, że kobiety wspierają się wzajemnie, budują pewność siebie, kibicują sobie podczas wyzwań, nie zazdroszczą sukcesów, ale potrafią je docenić u innych. W dobie mediów społecznościowych, kiedy promowany jest często wyidealizowany obraz kobiety, niedościgniony, ważne są tego typu inicjatywy. Pokazują, że kobiety potrafią się nawzajem wzmacniać, nie rywalizują ze sobą.

d1ts3ps

Do projektu dołączyły m.in. Hilary Duff, Eniko Hart, Khloe Kardashian czy Zoe Saldana, która podpisała swoje zdjęcie: "Akceptuję wyzwanie. Kochajcie dziś siostrzeństwo kobiet".

Anna Lewandowska wydała książkę Heathy Sweets. Nam opowiada o pisaniu w ciąży i ulubionych deserach Roberta i Klary

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ts3ps

Podziel się opinią

Share
d1ts3ps
d1ts3ps