ycipk-1qo9s4

Wrzuciła zdjęcie przed i po odchudzaniu. Na kobietę spłynęła fala hejtu

"Co z wami się stało, kobiety? Czy nie potrafimy się wspierać? Okazać trochę serducha" – pyta trenerka. Jej post jest odpowiedzią na hejt, jaki spotkał jedną z odchudzających się dziewczyn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anka Dziedzic udostępniła ważny post
Anka Dziedzic udostępniła ważny post (123RF/Anka Dziedzic)
ycipk-1qo9s4

Anka Dziedzic to trenerka i propagatorka aktywności fizycznej wśród kobiet w ciąży i mam. Kobieta pomaga paniom wrócić do formy po porodzie oraz zgubić zbędne kilogramy. Na jej koncie na Facebooku często pojawiają się zdjęcia metamorfoz, jakie przeszły jej klientki. Zdjęcia mają zmotywować do ćwiczeń i dbania o siebie. Ostatnio trenerka udostępniła na swoim koncie nietypowy wpis.

"Internet stał się wolną amerykanką. Tu każdy czuje się bezkarny i myśli, że wszystko mu wolno. Każdy uważa, że może drugiemu człowiekowi wylać wiadro pomyj na głowę (pozornie) bez żadnych konsekwencji. Pytam się, do czego to zmierza? Do czego to dąży? Jakimi my jesteśmy kobietami, że zamiast się wspierać, to się hejtujemy?" – pyta trenerka.

ycipk-1qo9s4

Okazało się, że trenerka udostępniła zdjęcie jednej z kobiet, której udało się zgubić sporo kilogramów. Pod fotografią pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy. W końcu dziewczyna ją przeprosiła i poprosiła o usunięcie posta.

"Co z wami się stało, kobiety? Czy nie potrafimy się wspierać? Okazać trochę serducha, powstrzymać albo napisać w taki sposób, aby nikogo nie urazić?" – pisze Dziedzic. Trenerka dodaje również, że nie zamierza rezygnować z udostępniania innych metamorfoz. Będzie dalej zamieszczać podobne zdjęcia i walczyć wspólnie z kobietami.

ycipk-1qo9s4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qo9s4

ycipk-1qo9s4
ycipk-1qo9s4