FitnessNajpopularniejsze trenerki fitness w Polsce i na świecie

Najpopularniejsze trenerki fitness w Polsce i na świecie

Najpopularniejsze trenerki fitness w Polsce i na świecie
Źródło zdjęć: © Instagram.com

12.12.2018 14:11, aktual.: 31.12.2018 15:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Praca w roli trenerki fitness wbrew pozorom wcale nie jest prostym zajęciem. Oprócz skutecznych pomysłów na treningi trzeba mieć też olbrzymią charyzmę, umiejętność sprawnej komunikacji i oczywiście głowę do interesów. Które trenerki są najpopularniejsze i z którymi z nich warto ćwiczyć?

Trenerki fitness, czyli "matki" naszych metamorfoz

Chcesz schudnąć i potrzebujesz motywacji do działania, a może szukasz sposobu na pozbycie się boczków i wyrzeźbienie sylwetki? Z pomocą przychodzą doskonale przygotowane trenerki fitness, których ciało jest dla nich najczęściej najlepszą reklamą.

Jeżeli czujemy się bezsilni i pilnie potrzebujemy motywacji w walce o lepsze "ja", to najczęściej zwracamy się o pomoc właśnie do nich, a one odpowiadają nam poprzez publikacje, przepisy czy filmy instruktażowe. Jednocześnie w wielu przypadkach stają się one "matkami" naszych metamorfoz, bowiem to właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie podnieść rękawicę i z zapałem ruszyć do ćwiczeń.

Zawód trenerki fitness przez wielu jest postrzegany jako zawód przyszłości, bowiem wydaje się on prosty, dochodowy i pozwalający nam na zdobycie setek tysięcy obserwujących w mediach społecznościowych. Faktem jest jednak, że rola trenerki fitness jest dużo poważniejsza i bardziej rozległa, a biorący z nich przykład fani są dowodem na ich skuteczność.

Jeżeli skuteczność jest wysoka, to z czasem przychodzi też popularność, dzięki której ich przekaz jest jeszcze wyraźniejszy i obecny w mediach głównego nurtu. Warto jednak pamiętać o tym, że zawód trenerki fitness nie jest typowym zajęciem będącym odpowiednikiem 8-godzinnego dnia pracy, a ich aktywność zawodowa jest praktycznie całodobowa i, co najważniejsze, wymaga wiele poświęceń.

Najpopularniejsze trenerki fitness w Polsce

Praca jako trenerka fitness to duża odpowiedzialność, jednak chętnych do wykonywania tego zawodu zdecydowanie nie brakuje, również w Polsce. Do najpopularniejszych guru fitnessu w naszym kraju należą niewątpliwie Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska, które przez lata zbudowały na polskim rynku sportowe imprerium. Ich twarze zdobią profesjonalne poradniki, sprzęt czy prozdrowotne produkty, które rozchodzą się w ogromnych ilościach i zapewniły im niebagatelną popularność w sieci.

W ich ślady ruszyły także Sylwia Szostak, Marita Surma, Anna Skura, Natalia Gacka oraz Małgorzata Mączyńska, które równie wytrwale motywują polki do działania i mają na tym polu spore osiągnięcia. Każda z nich ma oczywiście swój sposób na sukces, jednak łączy je pasja i olbrzymia energia włożona w motywowanie fanów do rozpoczęcia treningów.

Najpopularniejsze trenerki fitness w USA

Rynek amerykański także jest domem dla wielu światowej sławy trenerek fitness, które również odnoszą gigantyczne sukcesy w wybranej przez siebie dziedzinie. Przykładami są chociażby Paige Hathaway, nazywana niekiedy amerykańską odpowiedniczką Ewy Chodakowskiej, Jen Selter, Caitlyn Rice czy Izabel Goulart, które na każdym kroku udowadniają, że aktywność fizyczna też potrafi być sexy.

Na brak popularności nie mogą także narzekać takie sławy fitnessu jak Tiffany Rothe, Tracy Anderson, Jillian Michaels czy Mel B, których plany treningowe i publikowane filmy instruktażowe odnoszą wielkie sukcesy na rynku. Z którą z nich najlepiej ćwiczyć? Przekonajcie się sami i nigdy nie poddawajcie się w walce o wymarzoną sylwetkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także