Wydała ją uczennica. Seksskandal w amerykańskiej szkole

Wydała ją uczennica. Seksskandal w amerykańskiej szkole

Nauczycielka oskarżona o molestowanie swoich uczniów
Nauczycielka oskarżona o molestowanie swoich uczniów
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, Policja w Oklahomie
29.03.2023 07:57, aktualizacja: 29.03.2023 09:17

Nauczycielka z amerykańskiego liceum przyznała się do molestowania kilkunastu uczniów. Sprawa wyszła na jaw, gdy jedna z jej uczennic powiedziała o wszystkim rodzicom.

Nauczycielka ekonomii w Oklahomie w USA przyznała się do molestowania swoich uczniów. Kobieta wysyłała do z nich nagie zdjęcia i tego samego oczekiwała w zamian. Sytuacja wyszła na jaw dzięki uczennicy, która powiedziała o wszystkim rodzicom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nauczycielka molestowała uczniów

43-letnia Serena Cator została oskarżona o molestowanie swoich uczniów. Najmłodszy z nich miał 14 lat, a najstarszy 18. Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta mogła skrzywdzić aż dziesięciu chłopców. Wysyłała do nich nagie zdjęcia i wymuszała na nich to samo.

Dwie ofiary spotykały się wcześniej z jej córką. Warto dodać, że kobieta zaprzyjaźniła się także z niektórymi mamami nastolatków. Wysyłała do nich zdjęcia ich synów w czasie lekcji lub z imprez sportowych.

Kobieta wpadła w ręce policji dzięki jednej ze swoich uczennic, która powiedziała rodzicom, że nauczycielka uprawiała seks z jej kolegą. Matka dziewczyny powiadomiła szkołę. Po dochodzeniu przeprowadzonym przez władze liceum, w którym pracowała nauczycielka, sprawa trafiła na policję.

Po zatrzymaniu kobieta przyznała się do zarzuconanego jej czynu. Została oskarżona o molestowanie i prześladowanie nieletnich w mediach społecznościowych oraz o kontakty seksualne z uczniami. Nauczycielka twierdzi, że wpływ na jej zachowanie mogło mieć uzależnienie od alkoholu oraz problemy psychiczne.

Sprawcami nie tylko mężczyźni

W rozmowie z mediami szef policji Kyle Webb, który zajmował się sprawą nauczycielki z Oklahomy, postanowił ostrzec społeczeństwo. Jego zdaniem nie każdy jeszcze zdaje sobie sprawę z tego, że sprawcami molestowania mogą być nie tylko mężczyźni, ale również kobiety.

To już kolejny przypadek, gdy nauczycielka zostaje oskarżona o molestowanie swoich uczniów. Niedawno było głośno o sprawie 31-latki z Australii, która uprawiała seks ze swoim podopiecznym na tylnym siedzeniu swojego samochodu.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz rozmowy z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.