Wydało się, co naprawdę robi w Egipcie. "Aż wstyd się przyznać"

Wydało się, co naprawdę robi w Egipcie. "Aż wstyd się przyznać"

Dagmara Kaźmierska uwielbia spędzać czas w Egipcie
Dagmara Kaźmierska uwielbia spędzać czas w Egipcie
Źródło zdjęć: © Instagram.com
18.07.2023 13:54, aktualizacja: 18.07.2023 15:08

Dagmara Kaźmierska znów przebywa w słonecznym Egipcie. Na Instagramie pokazuje, co tam robi. Okazuje się, że - wbrew wcześniejszym deklaracjom - udaje się jej łączyć pracę z wypoczynkiem w towarzystwie bliskiej osoby.

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki programowi "Królowe życia". Uwagę widzów zwracały jej cięte riposty i pewność siebie. Nie umknęły im też kontrowersje związane z życiem telewizyjnej gwiazdy.

I mimo że produkcja zniknęła już z ekranów, to Dagmara Kaźmierska wciąż budzi zainteresowanie oraz cieszy się dużą popularnością w social mediach. To właśnie na Instagramie pochwaliła się kolejną podróżą do Egiptu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska łączy wypoczynek z pracą

Dla fanów i obserwatorów Dagmary Kaźmierskiej nie jest tajemnicą, że celebrytka uwielbia spędzać czas w Egipcie. To właśnie tam zaczęła nawet inwestować w rozwój swojego biznesu - najpierw podobno kupiła jacht, z którego mogą korzystać turyści, a ostatnio apartament, który będzie wynajmować.

Obecnie przebywa w Egipcie i zajmuje się nie tylko pracą, ale i wypoczynkiem. Na Instagramie pochwaliła się, że towarzyszy jej przyjaciółka, z którą bywa w restauracjach i chodzi na masaże. Dagmara Kaźmierska zachwala niektóre miejsca, przy okazji polecając je fanom. Zachęciła ich też, by koniecznie wybrali się na kitesurfing, gdy będą w tych rejonach. Jej zdaniem, to obowiązkowy punkt podczas wizyty w Egipcie.

Dagmara Kaźmierska zachwycona masażem

Wcześniej uczestniczka "Królowych życia" pochwaliła się fanom, co przeżyła podczas masażu. Umiejętności młodego Egipcjanina, który ją masował, oczarowały celebrytkę.

- Jestem teraz z Amirem, ale Mirek na niego mówimy. Posłuchajcie, tak jak on robi masaż, tak jakim on jest rehabilitantem, co on zrobił dzisiaj ze starą babcią, to ja wam nie chcę mówić, ale ja w powietrzu fruwałam. Aż wstyd się przyznać. Naprawdę, kozak. (...) to tak jak on robi, to naprawdę on ma ręce, które leczą. (...) ja dzisiaj będę do rana śmigać na disco - mówiła.

Dagmara Kaźmierska lata temu uległa wypadkowi samochodowemu i długo przebywała w szpitalu. Od tamtej pory odczuwa silny ból.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta