Trwa ładowanie...

Wyszły na londyńskie ulice w skąpej bieliźnie. "Nie wstydź się swojej nagości!"

Brytyjki mają dosyć promowanego przez media kanonu piękna. Londyński Tydzień Mody stał dla nich idealną okazją do tego, aby wyjść na ulice i udowodnić, że rozmiar nie ma znaczenia. Zapomnijcie o aniołkach Victoria's Secret. W tym sezonie rządzą one!

Share
Wyszły na londyńskie ulice w skąpej bieliźnie. "Nie wstydź się swojej nagości!"Źródło: Facebook.com
dt1g6ad

Pokaz mody na środku ruchliwej ulicy? Czemu nie! Na ten niecodzienny pomysł wpadli przedstawiciele bieliźniarskiej marki Bluebella. W wyjątkowym show wzięło udział 19 odważnych kobiet, które zgodziły się na oczach wszystkich paradować w seksownej bieliźnie.Temu wydarzeniu przyświecała konkretna idea wpisująca się w hasło kampanii marki "Dare To Bare" ("Nie wstydź się nagości").

- Nasza akcja spotkała się ze wspaniałym odzewem ze strony dziewczyn. Zależy nam, aby były pewniejsze siebie i pozbyły się kompleksów - powiedziała właścicielka marki Bluebella, Emily Bendell.

Warto dodać, że większość "modelek" zrobiła to całkowicie za darmo. Wśród nich były 4 studentki, 2 aktorki i 2 pisarki. Choć różniły się pod względem rozmiarów, wieku czy typu urody, wszystkie prezentowały się fenomenalnie. - Potraktowałam ten pokaz jako wyzwanie. Chcemy dodać kobietom odwagi. Byłam zestresowana, ale poekscytowana - wyznała jedna z nich.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

W trakcie pokazu, nad bezpieczeństwem wszystkich występujących dziewczyn czuwali londyńscy policjanci, którzy otoczyli "wybieg". Do końca trwania show zaskoczeni przechodnie stali w bezruchu i z zainteresowaniem przyglądali się modelkom.

dt1g6ad

Chciałybyście, aby w Polsce odbyła się taka akcja?

Zobacz: Doda: "Czemu miałam nie jechać na Fashion Week? Byłam zaproszona!"

dt1g6ad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt1g6ad
dt1g6ad