Blisko ludziWyszły na londyńskie ulice w skąpej bieliźnie. "Nie wstydź się swojej nagości!"

Wyszły na londyńskie ulice w skąpej bieliźnie. "Nie wstydź się swojej nagości!"

Wyszły na londyńskie ulice w skąpej bieliźnie. "Nie wstydź się swojej nagości!"
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Martyna Wojciechowska

15.09.2017 10:38, aktual.: 15.09.2017 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjki mają dosyć promowanego przez media kanonu piękna. Londyński Tydzień Mody stał dla nich idealną okazją do tego, aby wyjść na ulice i udowodnić, że rozmiar nie ma znaczenia. Zapomnijcie o aniołkach Victoria's Secret. W tym sezonie rządzą one!

Pokaz mody na środku ruchliwej ulicy? Czemu nie! Na ten niecodzienny pomysł wpadli przedstawiciele bieliźniarskiej marki Bluebella. W wyjątkowym show wzięło udział 19 odważnych kobiet, które zgodziły się na oczach wszystkich paradować w seksownej bieliźnie.Temu wydarzeniu przyświecała konkretna idea wpisująca się w hasło kampanii marki "Dare To Bare" ("Nie wstydź się nagości").

- Nasza akcja spotkała się ze wspaniałym odzewem ze strony dziewczyn. Zależy nam, aby były pewniejsze siebie i pozbyły się kompleksów - powiedziała właścicielka marki Bluebella, Emily Bendell.

Warto dodać, że większość "modelek" zrobiła to całkowicie za darmo. Wśród nich były 4 studentki, 2 aktorki i 2 pisarki. Choć różniły się pod względem rozmiarów, wieku czy typu urody, wszystkie prezentowały się fenomenalnie. - Potraktowałam ten pokaz jako wyzwanie. Chcemy dodać kobietom odwagi. Byłam zestresowana, ale poekscytowana - wyznała jedna z nich.

Obraz
© Facebook.com

W trakcie pokazu, nad bezpieczeństwem wszystkich występujących dziewczyn czuwali londyńscy policjanci, którzy otoczyli "wybieg". Do końca trwania show zaskoczeni przechodnie stali w bezruchu i z zainteresowaniem przyglądali się modelkom.

Chciałybyście, aby w Polsce odbyła się taka akcja?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)
Zobacz także