Trwa ładowanie...

Wzory tatuaży z imionami dzieci

Piękne i wzruszające wzory tatuaży z imionami dzieci dla mam i ojców są monochromatyczne bądź wielobarwne. Przyjrzyjmy się najciekawszym motywom tatuaży napisów na cześć najukochańszych i najmłodszych członków rodziny. Zainspiruj się kolekcją i wybierz coś dla siebie.

Wzory tatuaży z imionami dzieciŹródło: Pixabay.com, fot: aamiraimer,StockSnap
d2832ss
d2832ss

Wzory tatuaży z imionami dzieci na nadgarstku i rękach

Bycie rodzicem to wyzwanie, trud i poświęcenie. Z posiadaniem dzieci wiąże się mnóstwo skrajnych emocji. Rodzicielstwo to jednak cała masa pozytywnych doświadczeń, powodów do zadowolenia, dumy i wiecznego szczęścia. Coraz częściej mamy i ojcowie decydują się na wykonanie trwałego symbolu więzi z ukochanymi pociechami. Wzory tatuaży z imionami dzieci możemy najczęściej zaobserwować na rękach rodziców. Supermodnym wzorem tatuażu z imieniem dziecka lub samymi inicjałami jest dodanie do niego motywu heartbeat. Linię bicia serca można połączyć dodatkowo z symbolem nieskończoności, serduszkiem bądź strzałką.

Ciekawe wzory tatuaży z imionami dzieci na bicepsach i przedramionach prezentują takie gwiazdy, jak Ewan McGregor – serce i sztylet z imionami córek: Clary, Estery, Jamiyan i Anouk. U supermodelki Heidi Klum całą czwórkę dzieci symbolizują natomiast gwiazdki (imię byłego męża, Seala, usunięto po rozstaniu pary). Nadgarstki imionami dzieci ozdobili Drew Barrymore (Olive and Frankie), Michael Buble (Noah) czy Tomasz Oświeciński (Maja).

Jeśli nie masz dzieci, ale szukasz inspiracji na tatuaż w hollywoodzkim środowisku, zajrzyj do filmów na WP radarOkazji. Nawiązania do popkultury są świetnym lodołamaczem na każdej imprezie.

Tatuaż imię na przedramieniu Facebook.com
Tatuaż imię na przedramieniu Źródło: Facebook.com, fot: tomasz oswiecinski

Wzory tatuaży z imionami dzieci na plecach, karku, szyi, sercu

Równie ciekawym miejscem na zrobienie jednego z wzorów tatuażu z imionami dzieci są plecy. Dają one bardzo dużą ilość miejsca na popuszczenie wodzy fantazji. Wzór może również znajdować się jedynie na szyi albo być zdecydowanie większy i łączyć się z motywem na plecach w spójną całość.

d2832ss

Imionami trzech synów na stałe dolną część pleców ozdobiła również Julia Roberts. We wzór tatuażu, wyłaniającego się na plaży spod dolnej części bikini, wpleciony jest niewielki obrazek, którego znaczenie nie zostało ujawnione. Górną część pleców Susan Sarandon zdobią natomiast inicjały trójki dzieci: Eve, Jacka oraz Milesa. Klatka piersiowa także jest często pokrywana sporymi wzorami tatuaży z imionami dzieci, jak u Johnny'ego Deppa, który poświęcił córce Lily-Rose Melody wzorek przypominający kształtem pączki róży. Dla syna Jacka aktor wytatuował sobie na przedramieniu lecącego ptaka.

Szyja i kark to często tatuowane imionami dzieci miejsca Instagram.com
Szyja i kark to często tatuowane imionami dzieci miejsca Źródło: Instagram.com, fot: pejaslumsattack,davidbeckham

Wzory tatuaży z imionami dzieci na dłoniach i w widocznych miejscach

Dłonie są niezwykle widocznym miejscem na ciele, podobnie jak szyja czy twarz. Na jej ozdobienie trwałym wzorem tatuażu z imionami dzieci decydują się nieliczni, jak np. raper Wiz Khalifa. Wytatuował on sobie na czole pseudonim syna, Sebastiana, Bash. Piosenkarka Adele zdecydowała się z kolei na tatuaż za uchem – to litera A na cześć jej syna Angelo. Zewnętrzną część dłoni Adele ozdobiła natomiast pełnym imieniem synka.

Coraz częściej tatuażami napisami z imionami dzieci ozdabiane są również palce. Wzdłuż i pojedynczo zmieszczą się na nich całe imiona, zarówno od zewnętrznej, jak i od wewnętrznej strony dłoni. Niezwykle modnym rozwiązaniem jest umieszczanie na palcach inicjałów synów i córek, tak jak zrobił to Hubert Urbański – cztery duże litery na prawej dłoni prezentera odpowiadają pierwszym literom imion jego pociech: Marianny, Danuty, Krystyny, Stefanii. Lenny Kravitz dumnie prezentuje na palcu prawej dłoni literkę Z, od pierwszej litery imienia jedynej córki, aktorki Zoe Kravitz.

Wzory tatuaży z imionami dzieci na palce i dłonie Pixabay.com
Wzory tatuaży z imionami dzieci na palce i dłonie Źródło: Pixabay.com, fot: StockSnap,Free-Photos,verahelen

Wzory tatuaży z imionami, datami, grafiką

W tatuaż upamiętniający narodziny dziecka można również wpleść formę graficzną. To zazwyczaj powszechnie znany symbol przynoszący szczęście, jak np. koniczynka bądź też rysunek starszego już dziecka. David Beckham wytatuował sobie imię swojego oczka w głowie, córeczki Harper, pod szyją, natomiast czarny rysunek czterolatki przedstawiający ludzką postać zdobi wewnętrzną część dłoni piłkarza. Jego plecy zdobią imiona trzech synów, którym zadedykował dodatkowo napis ”Kochamy Cię, Tatusiu”. Warto także przemyśleć interesującą kompozycję tatuażu z imionami i datami narodzin pociech oraz odciskami malutkich dłoni oraz stóp.

Imiona z grafiką to również popularny wzór tatuaży napisów Facebook.com
Imiona z grafiką to również popularny wzór tatuaży napisów Źródło: Facebook.com, fot: Studio tatuażu POPEYE,ritinhacorain,terimakasih0
d2832ss
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2832ss