Trwa ładowanie...

Wzory z cyrkonii na paznokcie

Cyrkonie to elegancka i oryginalna dekoracja na paznokcie stanowiąca popularny trend we wzornictwie paznokci. Stylizacje z cyrkoniami mogą wyglądać niezwykle luksusowo dzięki cennym kryształom, ale możemy też zdecydować się na wzorki z niewielkich kamyków.
Share
Cyrkonie na paznokciach to elegancka i wykwintna ozdoba (fot. cndworld, nail_unistella, the blonds)
Cyrkonie na paznokciach to elegancka i wykwintna ozdoba (fot. cndworld, nail_unistella, the blonds)Źródło: Instagram.com
dbsbbp4

Wzory z cyrkonii na paznokcie – jak wykonać?

Dzięki cyrkoniom uzyskamy elegancki manicure 3D, jednak w jaki sposób skutecznie nałożyć ozdoby na płytkę paznokcia? Zależy, czy chcemy ozdobić paznokcie naturalne, czy może żelowe lub hybrydowe. W przypadku paznokci naturalnych należy posłużyć się klejem do tipsów, jednak nie nakładajmy go bezpośrednio na płytkę paznokcia. W pierwszej kolejności należy pomalować paznokcie bazą lub bazą i lakierem. Dopiero na wyschnięty lakier możemy nałożyć nieco kleju i przykleić cyrkonie w dowolny wzorek.

fot. heather reynosa, andsoforthfashionblog, beauty_bar_pl, mb.makeupandbeauty, trishricci_doesnails Instagram.com
fot. heather reynosa, andsoforthfashionblog, beauty_bar_pl, mb.makeupandbeauty, trishricci_doesnailsŹródło: Instagram.com

Wzory z cyrkonii na paznokciach hybrydowych i żelowych

Paznokcie hybrydowe z cyrkoniami możemy uzyskać, wykorzystując klej do tipsów. Gdy utwardzimy pomalowany lakierem i topem paznokieć, możemy użyć kleju, umieszczając go w miejscach, gdzie mają znaleźć się cyrkonie. Na koniec kryształki można tez zabezpieczyć topem. Alternatywną metodą jest aplikacja cyrkonii na wilgotny top, przed jego utwardzeniem.

dbsbbp4

Jeśli naszym celem jest uzyskanie paznokci żelowych z cyrkoniami, możemy zatopić wybrane ozdoby i kryształki w żelu, dzięki czemu całość będzie się dobrze trzymała. Możemy też posłużyć się klejem do tipsów, a gotowe paznokcie z wzorkami pomalować żelem nabłyszczającym, żeby utrwalić stylizację.

fot. tamaradilullo, cndnaillounge, nail_unistella Instagram.com
fot. tamaradilullo, cndnaillounge, nail_unistellaŹródło: Instagram.com

Paznokcie french z cyrkoniami

W bardzo subtelny sposób możemy ozdobić cyrkoniami paznokcie, które uprzednio potraktowałyśmy francuskim manicure. Cyrkonie możemy nałożyć na wiele sposobów, np. układając subtelny łuk z kryształków wzdłuż górnej lub dolnej linii paznokcia. Małe cyrkonie posłużą nam jako pojedyncze akcenty, ale możemy też ułożyć więcej kryształków, uzyskując skupiska w kształcie figur geometrycznych, kwiatów czy serca.

fot. trishricci_doesnails, andsoforthfashionblog Instagram.com
fot. trishricci_doesnails, andsoforthfashionblogŹródło: Instagram.com

Cyrkonie na paznokcie – ozdoby o różnych kształtach

Ozdoby przeznaczone do naklejania na paznokcie mogą mieć różne kształty. Poza okrągłymi kamykami i kryształkami na paznokcie mamy do wyboru błyskotki w formie serduszek, owali czy niewielkich kwadratów. Obok cyrkonii na rynku obecne są dekoracje w kształcie gwiazdek, małych kwiatów, motyli czy kokardek. Możemy je łączyć i uzyskiwać niepowtarzalne stylizacje, które przyciągną uwagę na imprezach. Na odważniejsze wzorki i zestawienia z brokatem oraz wyrazistymi kolorami lakierów możemy się pokusić, gdy czeka nas jakaś specjalna okazja.

dbsbbp4

Najbardziej soczyste lakiery do paznokci w świetnych cenach znajdziesz na WP radarOkazji.

fot. cnd italia, cndnaillounge, heather reynosa Instagram.com
fot. cnd italia, cndnaillounge, heather reynosaŹródło: Instagram.com

Wzory z cyrkonii na paznokcie – kolory

Z cyrkoniami możemy eksperymentować na wiele sposobów, nie tylko formując z nich różnorodne wzory lub układając je na całości płytki paznokcia, ale też decydując się na różne kolory lakierów. Jedną z ciekawszych propozycji są czarne paznokcie z cyrkoniami, które stanowią jeden z nowszych trendów stylizacyjnych. Klasycznym rozwiązaniem będą za to wzorki z cyrkonii na lakierach w różnych odcieniach różu i w kolorze nude. Zawsze warto zdecydować się na czerwone paznokcie ze srebrnymi diamencikami lub samodzielnie wypróbowywać różne połączenia.

fot. heather reynosa, cnd unstoppable, cndsuomi, nail_unistella Instagram.com
fot. heather reynosa, cnd unstoppable, cndsuomi, nail_unistellaŹródło: Instagram.com
dbsbbp4

Podziel się opinią

Share
dbsbbp4
dbsbbp4