GwiazdyWzruszające życzenie urodzinowe Marii Winiarskiej. "Influenserka" się rozkręca

Wzruszające życzenie urodzinowe Marii Winiarskiej. "Influenserka" się rozkręca

Wzruszające życzenie urodzinowe Marii Winiarskiej. "Influenserka" się rozkręca
Źródło zdjęć: © instagram.com/marysiawiniarska
19.04.2018 18:31, aktualizacja: 02.05.2018 15:49

Żona Wiktora Zborowskiego dwa dni temu obchodziła 42 (!) rocznicę ślubu, teraz obchodzi 67 rocznicę urodzin. Jej życzenie urodzinowe nieco nas zaskoczyło i wzruszyło. Na tyle, że chcemy wysłać je w świat.

Jeszcze dwa dni temu Maria Winiarska miała 41,1 tysiąca followersów na Instagramie. Dziś ma ich ponad 48 tysięcy, co tylko potwierdza jej żartobliwe stwierdzenie, że jest już "influenserką". W dniu urodzin aktorka nie ma wygórowanych marzeń. Nie marzy o torebce Gucci (ani nawet Zary). Nie dzieli się pragnieniami dotyczącymi odpoczynku na rajskich wyspach.

Aktorka współpracuje z Fundacją Viva, która w ramach swojej działalności namawia do adopcji starszych psów - i z adopcją właśnie związane jest jej marzenie. "Moje życzenie urodzinowe: DAJCIE DOM JAŚCE" – napisała na Instagramie mama Zosi Zborowskiej.

Zarówno Maria Winiarska, jak i jej córka znane są z wrażliwości, wegeterianizmu i… poczucia humoru. To takie osoby, których profile w mediach społecznościowych odwiedza się z przyjemnością i bananem na twarzy, a jednocześnie wynosi się z nich ważne społecznie treści.

Mamy nadzieję, że życzenie urodzinowe pani Winiarskiej się spełni. Bo to piękne, kiedy artyści będący na świeczniku i mający możliwości korzystania z wielu przywilejów wzbijają się ponad swoje ego.

"Jaśka jest dobrym, łagodnym, niewymagającym psem. Bo nawet nie wie, że może być lepiej. Lubi dzieci, nie boi się innych zwierząt.(…) Uważam, że seniorzy powinni brać ze schroniska seniorów na stare lata, bo nawzajem mogą sobie dać cholernie dużo miłości i będzie im raźniej iść przez życie razem. Więc proszę dajcie Jaśce trochę miłości, trochę ciepełka. Dajcie jej dom na stare lata" – mówi Winiarska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także