Trwa ładowanie...
d3q0nt9
Materiał Partnera
#ŻYĆLEPIEJ

Zabierz maluchy do Multikina i zgarnij superbonusy

Każdy dzień to doskonała okazja, żeby zabrać swoje pociechy na filmową przygodę. Szczególnie że na ekranach znajdą się świetne propozycje dla najmłodszych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popołudnie w kinie to świetna atrakcja dla całej rodziny!
Popołudnie w kinie to świetna atrakcja dla całej rodziny! (Materiały prasowe)
d3q0nt9

Wypad do kina będzie teraz jeszcze atrakcyjniejszą rozrywką dla rodzin. Sieć Multikino wprowadza nową odsłonę karty Rodzina do Kina. Nowością jest 20-procentowa zniżka na wszystkie zakupy w kinowych barach, w tym również na zakupy zabawek w kinowym sklepie z gadżetami Multishop. Z kartą bilety dla rodziców i dzieci są w ulgowych cenach.

Jedną z filmowych propozycji jest znany i lubiany Aladyn. Disneyowska bajka zyskała nowy wymiar, stając się pełnowymiarowym, aktorskim widowiskiem. Dwa lata temu ponowny rozkwit popularności zyskały także Pokémony. W kinach w całej Polsce dostępny jest przezabawny film familijny o przygodach detektywa Pikachu. Żółty, słodki stworek mówi w produkcji głosem Ryana Reynoldsa. Wraz z przyjaciółmi będzie próbował ocalić świat przed łotrami. Przy zakupie biletów na film "Pokémon: Detektyw Pikachu" posiadacze karty Rodzina do Kina dostaną w prezencie książeczki z grami i zagadkami (od 31 maja do wyczerpania zapasów).

Młodsza widownia będzie z kolei zachwycona pluszową animacją "Paskudy. UglyDolls". Ta opowieść o koślawych stworzonkach daje świetny przykład tego, że nie wszystko co miłe i kochane jest jednocześnie ładne. Piękno "Paskud" pochodzi z ich wnętrza. Ten film to ważna lekcja nie tylko dla maluchów, ale także dla rodziców.

W repertuarze Multikina znajdzie się również przedpremierowo kontynuacja filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2".

Karta Rodzina do Kina to świetny pomysł dla tych, którzy często wybierają się na filmy w rodzinnym gronie. Jeśli nie macie jeszcze prezentu dla dzieci, to wspólna wyprawa do kina będzie najlepszym pomysłem. Może dzięki niej wy też poczujecie dziecięcą radość.

Szczegóły na stronie: https://multikino.pl/rodzina

Materiał powstał we współpracy z Partnerem Multikino Polska

d3q0nt9

Podziel się opinią

Share

d3q0nt9

d3q0nt9