Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
kino
12-06-2019 12:55

Zabierz maluchy do Multikina i zgarnij superbonusy

Każdy dzień to doskonała okazja, żeby zabrać swoje pociechy na filmową przygodę. Szczególnie że na ekranach znajdą się świetne propozycje dla najmłodszych.

Zabierz maluchy do Multikina i zgarnij superbonusyŹródło: Materiały prasowe
d3br1b4
d3br1b4

Wypad do kina będzie teraz jeszcze atrakcyjniejszą rozrywką dla rodzin. Sieć Multikino wprowadza nową odsłonę karty Rodzina do Kina. Nowością jest 20-procentowa zniżka na wszystkie zakupy w kinowych barach, w tym również na zakupy zabawek w kinowym sklepie z gadżetami Multishop. Z kartą bilety dla rodziców i dzieci są w ulgowych cenach.

Jedną z filmowych propozycji jest znany i lubiany Aladyn. Disneyowska bajka zyskała nowy wymiar, stając się pełnowymiarowym, aktorskim widowiskiem. Dwa lata temu ponowny rozkwit popularności zyskały także Pokémony. W kinach w całej Polsce dostępny jest przezabawny film familijny o przygodach detektywa Pikachu. Żółty, słodki stworek mówi w produkcji głosem Ryana Reynoldsa. Wraz z przyjaciółmi będzie próbował ocalić świat przed łotrami. Przy zakupie biletów na film "Pokémon: Detektyw Pikachu" posiadacze karty Rodzina do Kina dostaną w prezencie książeczki z grami i zagadkami (od 31 maja do wyczerpania zapasów).

Młodsza widownia będzie z kolei zachwycona pluszową animacją "Paskudy. UglyDolls". Ta opowieść o koślawych stworzonkach daje świetny przykład tego, że nie wszystko co miłe i kochane jest jednocześnie ładne. Piękno "Paskud" pochodzi z ich wnętrza. Ten film to ważna lekcja nie tylko dla maluchów, ale także dla rodziców.

W repertuarze Multikina znajdzie się również przedpremierowo kontynuacja filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2".

Karta Rodzina do Kina to świetny pomysł dla tych, którzy często wybierają się na filmy w rodzinnym gronie. Jeśli nie macie jeszcze prezentu dla dzieci, to wspólna wyprawa do kina będzie najlepszym pomysłem. Może dzięki niej wy też poczujecie dziecięcą radość.

Szczegóły na stronie: https://multikino.pl/rodzina

Materiał powstał we współpracy z Partnerem Multikino Polska

d3br1b4

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3br1b4