Trwa ładowanie...
d4h8bfg
Informacja prasowa
fashion.wp.pl
09-10-2014 16:22

Zainspiruj się kolorami z okazji 5. edycji konkursu „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”

Pasjonujesz się modą, śledzisz trendy, a dzień bez szałowej stylizacji uważasz za stracony? Pokaż swój styl i zachwyć jurorów podczas kolejnej edycji konkursu „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”, organizowanego w ramach Wrocław Fashion Meeting

d4h8bfg

Pasjonujesz się modą, śledzisz trendy, a dzień bez szałowej stylizacji uważasz za stracony? Pokaż swój styl i zachwyć jurorów podczas kolejnej edycji konkursu „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”, organizowanego w ramach Wrocław Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl) – największych w południowej Polsce targów i pokazów mody.

Poszukiwania najciekawszej stylizacji odbędą się już po raz piąty, a na twórców najlepszych zestawów czekają atrakcyjne, modowe nagrody. Aby wziąć udział w konkursie należy skomponować kolorową, zimową stylizację, sfotografować ją na własnej sylwetce i przesłać zdjęcie na adres email organizatora: konkurs@fashionmeeting.pl w terminie do dnia 30 października.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym w kolory portfolio marki Original Source i skomponowania wyjątkowej stylizacji inspirowanej kolorami… żeli pod prysznic Original Source!

Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji wyłonionych w internetowym etapie konkursu zostaną opublikowane na stronach portalu Wirtualna Polska i wezmą udział w głosowaniu Internautów, które potrwa od 4 do 14 listopada. Zdobywca największej ilości głosów otrzyma nagrodę specjalną ufundowaną przez portal Wirtualna Polska.

d4h8bfg

Autorzy 20 wybranych przez jury stylizacji zaprezentują je na profesjonalnym wybiegu podczas wielkiego finału, który odbędzie się podczas piątej edycji Wrocław Fashion Meeting, w weekend 22 i 23 listopada we wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław (Al. Śląska1)., a ich starania oceni konkursowe jury.

W stylowej rywalizacji na wybiegu udział weźmie w sumie 30 uczestników – 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas targów mody Wrocław Fashion Meeting.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają zestawy kolorowych żeli pod prysznic ufundowane przez sponsora Wrocław Fashion Meeting – Original Source.

Ponadto na półfinalistów, finalistów i zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez niezależnych projektantów obecnych podczas wydarzenia, między innymi awangardową markę* Mr. Gugu and Miss Go, Madisso, a także Jarosława Ewerta*.

W puli nagród dla uczestników znajdują się również upominki od Ana Collection, bilety do kina ufundowane przez Multikino, kosmetyki i wiele innych atrakcyjnych nagród.

d4h8bfg

Piąta edycja Wrocław Fashion Meeting to modowe wydarzenie jesieni, promujące polskich projektantów i polską modę, odwiedzane przez kilka tysięcy osóbzainteresowanych modą, unikalnymi ofertami projektantów. To najlepsza okazja, aby zobaczyć podczas pokazów mody oraz kupić rzeczy wyjątkowe(ubrania, buty, biżuterię, dodatki, akcesoria, handmade), doskonałej jakości, oryginalne bezpośrednio od polskich i zagranicznych projektantów, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wrocław Fashion Meeting to jedne z największych w Polsce targów mody, skupiające ponad 100 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Na zakupy i atrakcje zapraszamy w dniach 22-23 listopada (sobota i niedziela) w godz. 11:00-20:00 na Stadion Wrocław do eleganckiego Klubu Biznesowego. Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.fashionmeeting.pl.

d4h8bfg

* Sponsor:*Original Source

* Sponsorzy nagród:* Original Source, Wirtualna Polska, Mr. Gugu & Miss Go, Jarosław Ewert, Ana Collection, Madisso, Multikino

Partnerzy:Stadion Wrocław, WP.PL, Kobieta.wp.pl, ConceptShop.pl, IBIS BUDGET, Ticketpro, eBilet.pl, Biletin.pl, B&B Hotel Wrocław Centrum, Payleven, Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, ATM System

* Patronat:* Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni:Radio RAM, Wirtualna Polska, ConceptShop.pl, Multikino, Dziennik Metro, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Styl.pl, Kimono.pl, DOLCE VITA, Imperium Kobiet, SNOBKA, www.wroclaw.pl, Styl.fm, Businesswoman&life, Glamki.pl, MaxModels.pl. iWoman.pl, Miasto Kobiet, Hedonist Magazine, ofeminin.pl, fashionweare.com, w-spodnicy.pl, DaWanda.pl, Domodi.pl, Rynek Mody, MenStream.pl, excluzive.pl, Szafa.pl, Stylistki.pl, feszyn.com, MMWroclaw.pl, kulturaonline.pl, TuWroclaw.pl, dlastudenta.pl

* Organizator:* Sequence

d4h8bfg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h8bfg