Trwa ładowanie...

Zajęła 2. miejsce na liście najbogatszych Polek. Kim jest Barbara Komorowska ?

Niedawno tygodnik "Wprost” opublikował ranking najbogatszych Polek 2017 roku. Poza Dominiką Kulczyk i Grażyną Kulczyk, które doskonale znamy, na podium pojawiła się Barbara Komorowska. Choć od lat polska milionerka zajmuje wysokie miejsca w rankingach, wciąż niewiele o niej wiemy. Najwyższy czas przyjrzeć się jej historii.

Share
Zajęła 2. miejsce na liście najbogatszych Polek. Kim jest Barbara Komorowska ?
Źródło: Fotolia
d45sg1c

Majątek Barbary Komorowskiej szacuje się obecnie na 1,9 mld zł, co daje jej drugi wynik w rankingu najbogatszych Polek 2017 roku. Wyprzedziła tym samym Grażynę Kulczyk, która jeszcze 2 lata temu plasowała się na pierwszym miejscu.

Tajemnicza milionerka bardzo dba o swoją prywatność. Nie należy do grona osób, które lubią występować w mediach i opowiadać o swojej fortunie, dlatego niewiele wiadomo na jej temat. Na próżno szukać też jej zdjęć w sieci. Jednak wszystkie doskonale kojarzymy markę Bakoma, którą prowadzi wspólnie z mężem Zbigniewem Komorowskim.

East News
Źródło: East News

Komorowska jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoją przygodę z wielkim biznesem rozpoczęła pod koniec lat 80. Warto dodać, że nazwa spółki Bakoma pochodzi od jej imienia i nazwiska. Poza tym, że jej firma jest jednym z największych producentów przetworów mlecznych, ona sama prowadzi także kilka innych biznesów.

d45sg1c

Komorowska jest współwłaścicielką firm Komagra i Polskie Młyny. Poza tym zaangażowana jest w produkcję biopaliw i prowadzi gospodarstwa rybackie. Ale na tym nie kończy się lista jej interesów. W 2009 r. otworzyła bowiem wraz z mężem czterogwiazdkowy hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy.

Zobaczcie: Rafał Królikowski o synach

d45sg1c

Podziel się opinią

Share
d45sg1c
d45sg1c