Blisko ludziZajęła 2. miejsce na liście najbogatszych Polek. Kim jest Barbara Komorowska ?

Zajęła 2. miejsce na liście najbogatszych Polek. Kim jest Barbara Komorowska ?

Zajęła 2. miejsce na liście najbogatszych Polek. Kim jest Barbara Komorowska ?
Źródło zdjęć: © Fotolia
Martyna Wojciechowska

25.09.2017 15:46, aktual.: 25.09.2017 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno tygodnik "Wprost” opublikował ranking najbogatszych Polek 2017 roku. Poza Dominiką Kulczyk i Grażyną Kulczyk, które doskonale znamy, na podium pojawiła się Barbara Komorowska. Choć od lat polska milionerka zajmuje wysokie miejsca w rankingach, wciąż niewiele o niej wiemy. Najwyższy czas przyjrzeć się jej historii.

Majątek Barbary Komorowskiej szacuje się obecnie na 1,9 mld zł, co daje jej drugi wynik w rankingu najbogatszych Polek 2017 roku. Wyprzedziła tym samym Grażynę Kulczyk, która jeszcze 2 lata temu plasowała się na pierwszym miejscu.

Tajemnicza milionerka bardzo dba o swoją prywatność. Nie należy do grona osób, które lubią występować w mediach i opowiadać o swojej fortunie, dlatego niewiele wiadomo na jej temat. Na próżno szukać też jej zdjęć w sieci. Jednak wszystkie doskonale kojarzymy markę Bakoma, którą prowadzi wspólnie z mężem Zbigniewem Komorowskim.

Obraz
© East News

Komorowska jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoją przygodę z wielkim biznesem rozpoczęła pod koniec lat 80. Warto dodać, że nazwa spółki Bakoma pochodzi od jej imienia i nazwiska. Poza tym, że jej firma jest jednym z największych producentów przetworów mlecznych, ona sama prowadzi także kilka innych biznesów.

Komorowska jest współwłaścicielką firm Komagra i Polskie Młyny. Poza tym zaangażowana jest w produkcję biopaliw i prowadzi gospodarstwa rybackie. Ale na tym nie kończy się lista jej interesów. W 2009 r. otworzyła bowiem wraz z mężem czterogwiazdkowy hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także