Trwa ładowanie...
ycipk-16ab4n

Założyła białą sukienkę na wesele córki. Pomylili ją z panną młodą

"Co za chamskie zachowanie! Kobieto, pozwól swojemu dziecku błyszczeć, ty już miałaś swój dzień, więc weź się w garść, bo nie jesteś panną młodą!" - napisał jeden z internautów. Matka pochwaliła się zdjęciem z wesela córki, na którym ma prawie identyczną sukienkę, jak ona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeden z użytkowników myślał, że to lesbijskie wesele
Jeden z użytkowników myślał, że to lesbijskie wesele (123RF)
ycipk-16ab4n

"Lesbijskie wesele"

Zdjęcie wylądowało na portalu Reddit w grupie, która zajmuje się pokazywaniem weselnych kompromitacji. Na fotografii widać pannę młodą ubraną w białą suknię z koronkowymi wykończeniami, która pozuje obok swojej mamy, również ubranej w białą suknię z koronkowym wykończeniem.

"Myślałem, że to lesbijskie wesele..." - napisał jeden z użytkowników, który pomylił matkę z panną młodą. Kolejny dodał, że myślał, iż jest to odnowienie starej przysięgi małżeńskiej, a nie ślub córki.

ycipk-16ab4n

"Zabiłabym moją matkę, gdyby zrobiła mi coś takiego" - przyznaje następna osoba.

Matka z córką

Jak donosi "The Sun", mimo wątpliwości internautów, goście weseli mieli potwierdzić, że kobieta ze zdjęcia, które zyskało taką popularność, jest w istocie matką panny młodej. Co więcej, jest od kilku lat rozwiedziona, więc o żadnej odnowie przysiąg nie mogło być mowy.

ycipk-16ab4n

Masz historię, którą chcesz się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-16ab4n

ycipk-16ab4n
ycipk-16ab4n