Trwa ładowanie...
d2tyzxu

Zaprojektuj sobie adidasy z nadrukiem

Robisz zdjęcie. Chcesz mieć je na butach? Już od sierpnia będzie to możliwe. Tego lata
adidas Originals rewolucjonizuje usługę mi adidas i wprowadzi na rynek aplikację,
dzięki której będziesz mógł stworzyć ZX Flux ze swojej fotki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaprojektuj sobie adidasy z nadrukiem
(www.adidas.pl)
d2tyzxu

Robisz zdjęcie. Chcesz mieć je na butach? Już od sierpnia będzie to możliwe. Tego lata adidas Originals rewolucjonizuje usługę mi adidas i wprowadzi na rynek aplikację, dzięki której będziesz mógł stworzyć ZX Flux ze swojej fotki.

Model adidas Originals ZX Flux to hit tegorocznej kolekcji, który podbił serca wszystkich kochających streetwearową modę. Od sierpnia 2014 każdy będzie mógł zaprojektować własną wersję tego sneakera. Wszystko za sprawą specjalnej aplikacji mi adidas http://www.adidas.pl/customise, która zostanie wzbogacona o nowe możliwości. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wydruku ZX FLUX będzie posiadał print, o jakim tylko zamarzymy.

(fot. www.adidas.pl)

Dla miłośników sneakerów to doskonała okazja do stworzenia perełki – jedynej, wyjątkowej pary butów o niepowtarzalnym wzorze. Wszechstronny ZX FLUX daje takie możliwości. Pierwszy raz, w tak prosty i szybki sposób, będzie można nałożyć na obuwie każdą fotografię. Aplikacja, dzięki której stworzymy własny projekt obuwia zostanie stworzona na Androida oraz iPhone. Premiera w sierpniu 2014 roku.

d2tyzxu

Podziel się opinią

Share

d2tyzxu

d2tyzxu