Trwa ładowanie...

Zbyt sexy? Wzorowa studentka zawieszona przez bluzkę

Co sądzicie o bluzce ze zdjęcia? Zdaniem dyrektora szkoły, do której chodzi Summer jest gorsząca. I to chyba bardzo, bo postanowił ukarać zawieszeniem dziewczynę, która ją założyła. Studentka walczy w internecie o swoje dobre imię.

Zbyt sexy? Wzorowa studentka zawieszona przez bluzkęŹródło: Youtube.com
d4cav6w
d4cav6w

Przykry incydent mógłby prezentować się w odrobinę lepszym świetle, gdyby nie chodziło o studentkę ze średnią 4.4 oraz z przyznanym stypendium. Dziewczyna nie kryje szoku z zaistniałej sytuacji, która zdecydowanie wymknęła się spod kontroli.

Studentka o imieniu Summer została zawieszona na okres dwóch tygodni. Co więcej, dyrektor szkoły w Karolinie Północnej zagroził jej nawet aresztowaniem. Przez to nie mogła uczestniczyć w rozdaniu dyplomów. Co takiego zrobiła młoda dziewczyna?

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Sytuacja miała miejsce podczas przerwy pomiędzy zajęciami. Dyrektor podszedł do Summer i kazał jej zmienić bluzkę. Kiedy nie zareagowała jego na polecenie, wezwał strażników. Dziewczyna wspomina w rozmowie dla stacji WCNC, że strażnik stał pięć kroków od niej i trzymał rękę na broni. Tymczasem dyrektor szkoły powiedział: "Daję ci ultimatum. Próbowaliśmy dzwonić do twojej matki. Albo pójdziesz z nami i zmienisz bluzkę, albo cię aresztujemy". Za odmowę dziewczyna została dodatkowo oskarżona o niesubordynację i w efekcie zawieszona.

d4cav6w

Bluzka nie miała obraźliwego sloganu czy grafiki, ani również nie odsłaniała wiele. Wy też uważacie, że to zupełnie zwyczajna bluzka?

d4cav6w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cav6w