Trwa ładowanie...
d1habk6

Zdjęcie uratowało psy ze schroniska przed śmiercią

Kala i Keira to psy ze schroniska, które udowodniły, że przytulanie może ratować życie. Dokładnie 2 godziny i 6 minut po tym, jak ich fotografia pojawiła się na Facebooku, psiaki zostały zabrane ze schroniska. Osoby, które przelały pieniądze na ich leczenie, uratowały Kalę i Keirę przed uśpieniem
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie uratowało psy ze schroniska przed śmiercią
(Facebook)
d1habk6

Kala i Keira to psy ze schroniska, które udowodniły, że przytulanie może ratować życie. Dokładnie 2 godziny i 6 minut po tym, jak ich fotografia pojawiła się na Facebooku, psiaki zostały zabrane ze schroniska. Osoby, które przelały pieniądze na ich leczenie, uratowały zwierzęta przed uśpieniem.

- Wygląda na to, że one uwielbiają się razem bawić - powiedziała Karin Wallace, przedstawicielka ośrodka, do którego trafiły zwierzęta.
Fotografia 8-miesięcznej Kali i rocznej Keiry została zrobiona 20 lipca. Parę godzin przed uratowaniem ich przez Angels Among Us Pet Rescue.

Dzień przed planowanym uśpieniem w schronisku pojawiła się Malena Evans i zaczęła mówić do jednego z psów. W tym momencie podszedł drugi i przytulił go. Evans nie czekała i szybko zrobiła zdjęcie.
Zdjęcie udostępniła na Facebooku organizacja, która zajmuje się ratowaniem psów i kotów przed eutanazją. Od tego czasu polubiło je ponad 26 tysięcy osób, a udostępniło ponad 13 tysięcy. Jeden zwykł post na Facebooku pomógł także w zebraniu ponad 3,400 dolarów na leczenie obu psów.

d1habk6

Kala i Keira są bezpieczne. Zostały przewiezione do weterynarza, który sprawdził stan ich zdrowia. Oba pieski czekają na adopcję.

(fot. Angels Among Us Pet Rescue)

Na podstawie dailymail.co.uk/(gabi)/WP Kobieta

POLECAMY:

* Bonsai - buldog bez tylnych łap*

d1habk6

Podziel się opinią

Share
d1habk6
d1habk6