Trwa ładowanie...
holderName

Zespół weselny. Panna młoda zadała niewygodne pytanie

Na forach internetowych aż roi się od pytań odnośnie zespołu na wesele. Panny młode polecają lub odradzają sobie orkiestry weselenie. Jedna z internautek zadała zupełnie inne pytanie, które wzbudziło wiele kontrowersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół na wesele
Zespół na wesele (123RF)
holderName

Lista rzeczy do załatwienia przed ślubem zdaje się nie mieć końca. Bardzo wysokie miejsce w hierarchii zajmuje temat: "zespół na wesele". Wiele par młodych zastanawia się, jaką oprawę muzyczną wybrać, który zespół ma najniższą stawkę lub który nie gra muzyki disco polo. Ta panna młoda miała jednak zupełnie inne zmartwienie.

Zespół na wesele

"Czy orkiestra wystawiła wam rachunek za wesele? Mam podpisać umowę, ale kierownik zespołu coś kręcił, kiedy pytam o fakturę. Coś nie tak, że chcę rachunek?" – zapytała jedna z użytkowniczek forum WP Kafeteria. Pytanie internautki wzbudziło wiele emocji. Większość obserwatorów wątku napisała, że miała podobny problem.

holderName

"Moja nie wystawiła nam rachunku, to zgłosiliśmy ich do Urzędu Skarbowego" – napisała jedna z forumowiczek. "Po co ci ten rachunek w ogóle?" – zapytała druga. "Ja cię popieram. Nam nikt z usługodawców – foto, kamera ani zespół – nie wystawił paragonu. Teraz też bym się tego domagała od każdego" – dodała jeszcze inna użytkowniczka forum.

"Zespół to od razu po poprawinach wziął kasę w łapę i się zwinął. Z kamerzysty nie byliśmy zadowoleni, w ogóle nie posłuchał naszych uwag i po obejrzeniu filmu byłam wręcz załamana. Nie dostałam ani paragonu, ani niczego, tylko jakąś durną umowę, więc nie mogłam tego zareklamować. Ślub dwa razy się nie zdarza. Jestem strasznie zła na siebie, że wcześniej nie prosiłam o paragony. Myślą, że jak ktoś robi wesele, to ma mnóstwo pieniędzy i można z niego zrobić 'łosia'. Pytaj dziewczyno o paragony, wręcz ich wymagaj!" – poradziła jedna z internautek.

A wy domagaliście się paragonu?

holderName

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "To jest żenujące". Irena Kamińska-Radomska krytykuje zachowanie gości weselnych:

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName