GwiazdyZgrupowanie finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2019 w Ł

Zgrupowanie finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2019 w Ł

Zgrupowanie finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2019 w Ł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.09.2019 13:42, aktualizacja: 09.09.2019 15:31

Już jutro wielka gala 10. edycji konkursu THE LOOK OF THE YEAR. Impreza odbędzie się w Łodzi, gdzie aktualnie trwają przygotowania 20 uczestników do finałowego pokazu. W ramach zgrupowania finaliści konkursu mieli okazję zwiedzić Łódź - miasto mody i designu.

Monopolis to wyjątkowy projekt, w centrum Łodzi. Historyczne budynki z 1902 roku zostaną odrestaurowane i zamienione w komfortowe miejsce pracy oraz spędzania wolnego czasu. Projektując Monopolis i urządzając jego przestrzenie, celem było stworzenie miejsca, które odpowie na potrzeby mieszkańców. Które stanie się strefą spotkań, wypoczynku, aktywności i wydarzeń, również kulturalnych. Industrialna architektura, klimatyczne pofabryczne pasaże i wyjątkowa zieleń, stworzą idealną przestrzeń do spędzania wolnego czasu.

Obraz
© Materiały prasowe

Monopolis przywita swoich pierwszych gości jeszcze w tym roku. A finaliści tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR mieli okazję odwiedzić już to miejsce w trakcie zgrupowania.

Obraz
© Materiały prasowe

Kolejnym punktem wycieczki finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2019 było Off Piotrkowska Center. Miejsce o kultowym już statusie na mapie Łodzi, wznosi się na nowy poziom doświadczeń. Tętniący życiem teren dawnej fabryki Ramischa zazieleni się i wzbogaci o nowe powierzchnie dedykowane branży fashion.Dawniej: tkalnie, przędzalnie, magazyny. Dziś: bary i klubokawiarnie, restauracje z niebanalną kuchnią, sklepy koncepcyjne prowadzone przez unikatowe marki, butikowe biura oraz pracownie projektantów mody, designerów i architektów, a do tego kultowy klub muzyczny.

Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Materiał Partnera