Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
łódź
06-09-2019 13:42

Zgrupowanie finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2019 w Ł

Już jutro wielka gala 10. edycji konkursu THE LOOK OF THE YEAR. Impreza odbędzie się w Łodzi, gdzie aktualnie trwają przygotowania 20 uczestników do finałowego pokazu. W ramach zgrupowania finaliści konkursu mieli okazję zwiedzić Łódź - miasto mody i designu.

Zgrupowanie finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2019 w ŁŹródło: Materiały prasowe
d4avoux
d4avoux

Monopolis to wyjątkowy projekt, w centrum Łodzi. Historyczne budynki z 1902 roku zostaną odrestaurowane i zamienione w komfortowe miejsce pracy oraz spędzania wolnego czasu. Projektując Monopolis i urządzając jego przestrzenie, celem było stworzenie miejsca, które odpowie na potrzeby mieszkańców. Które stanie się strefą spotkań, wypoczynku, aktywności i wydarzeń, również kulturalnych. Industrialna architektura, klimatyczne pofabryczne pasaże i wyjątkowa zieleń, stworzą idealną przestrzeń do spędzania wolnego czasu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Monopolis przywita swoich pierwszych gości jeszcze w tym roku. A finaliści tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR mieli okazję odwiedzić już to miejsce w trakcie zgrupowania.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kolejnym punktem wycieczki finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2019 było Off Piotrkowska Center. Miejsce o kultowym już statusie na mapie Łodzi, wznosi się na nowy poziom doświadczeń. Tętniący życiem teren dawnej fabryki Ramischa zazieleni się i wzbogaci o nowe powierzchnie dedykowane branży fashion.Dawniej: tkalnie, przędzalnie, magazyny. Dziś: bary i klubokawiarnie, restauracje z niebanalną kuchnią, sklepy koncepcyjne prowadzone przez unikatowe marki, butikowe biura oraz pracownie projektantów mody, designerów i architektów, a do tego kultowy klub muzyczny.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d4avoux
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4avoux