Blisko ludziZnamy już finalistów konkursu Fresh Faces World!

Znamy już finalistów konkursu Fresh Faces World!

Znamy już finalistów konkursu Fresh Faces World!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.11.2018 12:51, aktual.: 14.11.2018 22:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

11 listopada 2018 roku w Warszawski Dom Technika NOT w Warszawie odbył się ostatni w tym roku i decydujący o udziale w finale casting półfinałowy.

Na casting przyjechali uczestnicy z całej Polski, którzy już od wczesnych godzin porannych rejestrowali się, aby wziąć w nim udział.
Ambasadorką konkursu Fresh Faces Worldjest top modelka Alexa Luczak by Magteam Model Management, która na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs czy Gucci. Alexa Łuczak od lat mieszka w Japonii gdzie była reporterką w japońskiej telewizji śniadaniowej.

Uczestników oceniało Jury w składzie:

  1. Maggie Haese– Prezes i właściciel Magteam Model Managementoraz Fresh Faces World
  2. Laura Łącz – ceniona aktorka filmowa i teatralna, właścicielka Agencji Artystycznej Laura
  3. Michał Starost – jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów. Laureat Europejskiej nagrody Haute Couture.
  4. Paweł Węgrzyn – utalentowany projektant mody, twórca marki Paweł Węgrzyn Fashion. W jego kolekcji wystąpią kandydaci podczas gali finałowej konkursu. 5.Irina Małek – projektantka mody, właścielka Galerii Larin
  5. Emilia Wróbel - Fashion and STYLE. stylistka i blogerka modowa
  6. Elzbieta Czaplejewicz – choreograf.

Kandydaci walczący o udział w finale zaprezentowali się przed jury w koszulkach oraz strojach kąpielowych. Po długich naradach jury do grupy finałowej wybrało: 16 kandydatek i 8 kandydatów oraz kilka osób rezerwowych.

Casting półfinałowy konkursu prowadził Michał Niemiec – prezenter telewizyjny.

Na zakończenie castingu finaliści wzięli udział w sesji zdjęciowej, podczas której finalistki wystąpiły w kolekcji marki MichaelAgnes stworzonej przez wybitnego projektanta Michała Starosta oraz Agnieszkę Łuszcz, a finaliści w kolekcji stworzonej przez utalentowanego projektanta Pawła Węgrzyna.

Już 24 listopada finalistów będzie można podziwiać w kolekcjach naszych projektantów podczas gali finałowej konkursu, która w tym roku odbędzię się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu.
Nagrodą główną dla zwycięzcy Fresh Faces World jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na jeden z największych światowych konkursów modeli/talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association).
Dziękujemy za udział wszystkim kandydatom i gratulujemy finalistom!
Dziękuję : Nimay Shah
Dziękujemy naszym partnerom :- Ingrid Cosmetics, SOTI Natural. Zielona herbata zaparzona lepiej, Smaczek z Doliny Radomki , Amrit Oriental food , Batiste suchy szampon

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także