Żona od niego odeszła. Po latach ujawnił, co się stało

Żona od niego odeszła. Po latach ujawnił, co się stało

Przemysław Babiarz po rozwodzie ożenił się ponownie
Przemysław Babiarz po rozwodzie ożenił się ponownie
Źródło zdjęć: © AKPA
04.11.2023 10:13, aktualizacja: 04.11.2023 10:59

Znany komentator sportowy, a także dziennikarz związany z Telewizją Polską, 4 listopada obchodzi 60. urodziny. Prywatnie Przemysław Babiarz od 25 lat jest mężem Marzeny. Wcześniej jednak pierwsza żona złamała mu serce.

Przemysław Babiarz urodził i wychował się w Przemyślu, jednak na studia przeprowadził się do Krakowa, gdzie początkowo studiował na Uniwersytecie Jagiellońskim. Następnie podjął się nauki na Wydziale Aktorskim PWST, którą ukończył w 1989 roku.

Po skończonej edukacji przez 3 lata występował w gdańskim Teatrze Wybrzeże, lecz z powodów osobistych musiał zrezygnować z pracy. Bolesne rozstanie z pierwszą żoną sprawiło, że całkowicie zmienił swoje życie. Przyszły prezenter wyjechał do Warszawy, gdzie podjął się pracy konferansjera i komentatora sportowego. Niedługo potem poznał prawdziwą miłość.

Przemysław Babiarz wspomina swoje antenowe wpadki

Sukcesy w pracy i rozpad małżeństwa

W 1992 roku Babiarz wygrał konkurs ogłoszony przez redakcję sportową TVP. To właśnie wtedy zadebiutował jako dziennikarz sportowy, relacjonując 25. Letnie Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie. W następnych latach był prezenterem kanału "Wizja Sport," a także prowadził "Pytanie na śniadanie", "Kawa czy herbata" i teleturniej "Va Banque". 

Jak się okazuje sukcesy zawodowe, nie szły w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Przemysław Babiarz niewiele zdradza na temat pierwszego małżeństwa. W jednym z wywiadów przyznał, że po rozstaniu nie potrafił ułożyć sobie życia. Zraniony dążył do unieważnienia małżeństwa kościelnego. W rozmowie z "Rewią" prezenter wyjaśnił, że to nie on podjął decyzję o rozpadzie związku.

"To nie był mój wybór"- tłumaczył.

W końcu znalazł życiową miłość

Swoją drugą żonę poznał podczas pracy na targach spożywczych, gdzie był konferansjerem.

- Jej stoisko znajdowało się niedaleko mojego. I tak to się zaczęło - mówił Babiarz w rozmowie z "Vivą".

Uczucie, które szybko zrodziło się między dziennikarzem, a Marzeną spowodowało, że para pobrała się już po roku znajomości. Po unieważnieniu przez Kościół pierwszego małżeństwa, w czerwcu 1998 roku prezenter ponownie stanął na ślubnym kobiercu.

Przemysław Babiarz z żoną Marzeną
Przemysław Babiarz z żoną Marzeną© AKPA | AKPA

Druga żona Przemysława Babiarza z wykształcenia jest tłumaczką języka hiszpańskiego. Razem z ukochanym wychowała Szymona, syna dziennikarza z pierwszego związku, a także córkę Luisę. Prezenter cieszy się udanym małżeństwem od 25 lat i nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek miało zakłócić jego szczęście.

- Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości. To kobieta na całe życie. Gdyby jej kiedyś zabrakło, nie szukałbym żadnej innej. Wierzę, że po tamtej stronie będzie nam dane być razem - powiedział Babiarz w rozmowie z miesięcznikiem "Ludzie i wiara".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta