Zosia Zborowska kończy 31 lat. Urodziny świętuje w nietypowym miejscu

Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej podzieliła się z fanami informacją, że ma urodziny, które w dodatku spędza w nieszablonowym miejscu. Aktorka dostała tort, który zdecydowanie nie spełnia cukierniczych standardów. I dobrze!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Zborowska wygląda na dwudziestolatkę. To między innymi zasługa jej wegetarianizmu i aktywnego stylu życia
Zosia Zborowska wygląda na dwudziestolatkę. To między innymi zasługa jej wegetarianizmu i aktywnego stylu życia (Instagram.com)
WP

Zosia Zborowska spędza urodziny na obozie Anny Lewandowskiej. Tryska energią i humorem, mimo że program zajęć lekki nie jest. Już o ósmej rano aktorka biegała po lesie, sprzeciwiając się urodzinowym standardom z cyklu "dziś są moje urodziny, śpię do południa".

Na InstaStory celebrytka pokazała również symboliczny tort, który dostała od koleżanki. Składał się z ułożonych w trójkąt kawałków twarogu (?), a pośrodku misternej konstrukcji odświętnie paliła się biała świeca. Świeca kojarzy się kościółkowo-grobowo (wszak "starość" nadchodzi), trójkąt z Illuminati. Co kto lubi.

WP

Tort lepszy niż setki innych - zdrowy, dany od serca i wywołujący uśmiech nie tylko fit freaków. Każdemu życzymy takich porannych niespodzianek, a Zosi - wiecznego optymizmu (którego do tej pory jej nie brakuje) i wymagających ról.

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP