GwiazdyZosia Zborowska kończy 31 lat. Urodziny świętuje w nietypowym miejscu

Zosia Zborowska kończy 31 lat. Urodziny świętuje w nietypowym miejscu

Zosia Zborowska kończy 31 lat. Urodziny świętuje w nietypowym miejscu
Źródło zdjęć: © Instagram.com

17.05.2018 14:28, aktual.: 17.05.2018 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej podzieliła się z fanami informacją, że ma urodziny, które w dodatku spędza w nieszablonowym miejscu. Aktorka dostała tort, który zdecydowanie nie spełnia cukierniczych standardów. I dobrze!

Zosia Zborowska spędza urodziny na obozie Anny Lewandowskiej. Tryska energią i humorem, mimo że program zajęć lekki nie jest. Już o ósmej rano aktorka biegała po lesie, sprzeciwiając się urodzinowym standardom z cyklu "dziś są moje urodziny, śpię do południa".

Na InstaStory celebrytka pokazała również symboliczny tort, który dostała od koleżanki. Składał się z ułożonych w trójkąt kawałków twarogu (?), a pośrodku misternej konstrukcji odświętnie paliła się biała świeca. Świeca kojarzy się kościółkowo-grobowo (wszak "starość" nadchodzi), trójkąt z Illuminati. Co kto lubi.

Tort lepszy niż setki innych - zdrowy, dany od serca i wywołujący uśmiech nie tylko fit freaków. Każdemu życzymy takich porannych niespodzianek, a Zosi - wiecznego optymizmu (którego do tej pory jej nie brakuje) i wymagających ról.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także