WP

"Zostań testerką wierności". Brzmi jak praca marzeń dla lubiących uwodzić

"Jeśli potrafisz uwodzić, jeśli w łatwy sposób nawiązujesz kontakty, to ta praca jest właśnie dla ciebie" - tak rozpoczyna się ogłoszenie jednej z agencji detektywistycznych, które możemy znaleźć od kilku dni w sieci. Brzmi jak żart? Oferta jest jak najbardziej poważna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agencja detektywistyczna szuka testerek wierności
Agencja detektywistyczna szuka testerek wierności (Fotolia)
WP

Zacznijmy może od tego, kim w ogóle jest "testerka wierności". Zadaniem takiej osoby jest sprawdzenie, na ile czyjś partner jest w stanie ulec zalotom innej kobiety. Innymi słowy zachęcać cudzego partnera do zdrady i czekać na reakcję. Po co? Po to żeby sprawdzić, czy jest godny zaufania.

Okazuje się, że tego typu "usługa" może być całkiem lukratywnym zajęciem. Jedna z agencji detektywistycznych działających na terenie województw małopolskiego i śląskiego, szuka kobiet i mężczyzn, którzy zamierzają podążać tą ścieżką kariery.

agencjabezpieczenstwa.eu
Podziel się
WP

Wymagania? Doskonały wygląd, zgrabne ciało i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Pracodawca wymaga przede wszystkim tego, żeby "testerce (lub testerowi) wierności" nie można było się oprzeć.

Mało tego, agencja zapewnia, że wynagrodzenie jest na tyle atrakcyjne, że bycie "testerką" to istna praca marzeń.

*Zobacz też: Jak działają testerki wierności? *

WP

Niestety na anons naszej reporterki nie odpowiedzieli. Nie dziwi nas to, bo w ogłoszeniu zastrzegli sobie, że skontaktują się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

Może okazała się po prostu za mało uwodzicielska?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP