Zostawił żonę dla jej przyjaciółki. Przyłapała ich

Zostawił żonę dla jej przyjaciółki. Przyłapała ich

Piotr Kraśko świętuje 52. urodziny
Piotr Kraśko świętuje 52. urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA
11.07.2023 09:18, aktualizacja: 11.07.2023 10:06

Piotr Kraśko to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Od lat prężnie działa w polskich mediach. Oprócz sukcesów zawodowych może także pochwalić się udanym życiem osobistym. Nie każdy pamięta jednak, że przed laty uwikłał się w ogromny skandal.

Piotr Kraśko urodził się 11 lipca 1971 roku. Karierę rozpoczynał w latach 90. Widzowie najbardziej kojarzą go dzięki współpracy z Telewizją Polską oraz TVN-em. Prywatnie od 2008 roku związany jest z Karolina Ferenstein-Kraśko. Ich związek zaczął się skandalem, którym przed laty żyła cała Polska.

Piotr Kraśko i jego pierwsza żona

Piotr Kraśko to dziś przykładny mąż oraz ojciec. W 2008 roku powiedział "tak" Karolinie Ferenstein, z którą doczekał się trójki dzieci. Nie każdy pamięta, że przed nią miał inny medialny związek.

Dziennikarz w 2000 roku ożenił się ze wschodzącą gwiazdą marketingu, Dominiką Czwartosz. Para była w sobie szaleńczo zakochana, a ich życie prywatne interesowało wielu Polaków. Zresztą oni sami chętnie też opowiadali w mediach o swoim uczuciu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Poznali się w 1997 r. w hotelu w Międzyzdrojach, jednak poczuli, że może być z tego coś więcej dopiero kilka miesięcy później, na przyjęciu w domu kobiety. Następnie przyszedł czas na zaręczyny w Tajlandii oraz bajkowy ślub pod Warszawą.

Piotr Kraśko i Dominika Czwartosz
Piotr Kraśko i Dominika Czwartosz© AKPA

Pierwsza żona poznała go z drugą

Dominiką Czwartosz uwielbiała jeździć konno. Od lat przyjaźniła się z Karoliną Ferenstein, której rodzina ma na Mazurach stadninę. Kobieta zapragnęła dzielić swoją pasję z ukochanym mężem. To właśnie ona zabrała go do Gałkowa, gdzie przedstawiła rodzinie Ferensteinów.

Szybko okazało się, że Piotr Kraśko również pokochał jazdę konną. Postanowił więc jak najwięcej trenować, by w przyszłości móc wystartować w zawodach. Robił to pod okiem przyjaciółki żony. Szybko okazało się, że między parą zaczyna się rodzić uczucie.

Dziennikarz zaczął oddalać się od swojej ówczesnej partnerki. Pewnego dnia zadzwoniła ona do swojej przyjaciółki z życzeniami urodzinowymi. Przez przypadek usłyszała, że obok niej jest jej mąż, o czym nie wiedziała. Wówczas wyszło na jaw, że para się spotyka. Po tym wydarzeniu małżeństwo podjęło decyzję o rozwodzie.

Mimo wszystko zarówno Kraśko, jak i Czwartosz nie chowają do siebie urazy. Po latach wciąż się przyjaźnią i nie wypowiadają się w mediach negatywnie na swój temat.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl