Blisko ludziZwróciła uwagę agresywnej kobiecie z dzieckiem. Dostała od niej pięścią w głowę

Zwróciła uwagę agresywnej kobiecie z dzieckiem. Dostała od niej pięścią w głowę

Matka szarpała dziecko. Później pobiła spacerowiczkę
Matka szarpała dziecko. Później pobiła spacerowiczkę
Źródło zdjęć: © Getty Images
22.02.2021 13:33

Do niedopuszczalnej sytuacji doszło w Słupcy. Podczas weekendowego spaceru jedna z mieszkanek tego miasta zaobserwowała niepokojącą scenę. Kobieta szarpała około 2-letnie dziecko, bo te nierówno siedziało w wózku. Kiedy zwróciła agresorce uwagę, że to przemoc, ta uderzyła ją z całej siły w głowę.

Zdarzenie opisał lokalny portal Słupca.pl. Jak podają dziennikarze, agresywna kobieta miała siłą poprawiać dziecko siedzące w wózku. 2-letnia około dziewczyna, aż zaczęła się zanosić płaczem. Wówczas do kobiety, jej dziecka i mężczyzny, który był z nimi podeszła jedna ze spacerowiczek. Kiedy powiedziała, żeby ta nie stosowała agresji wobec dziecka bo wezwie policję, spotkała się z obelgami i przemocą fizyczną.

"Kobieta była bardzo agresywna, zaczęła mnie wyzywać, kazała mi zająć się moim bachorem. Mówiła też, że mam wypier***lać, bo mi przypier***" – relacjonowała 32-latka w rozmowie z portalem Słupca.pl.

Kiedy kobieta odwróciła się od niej, ta uderzyła ją pięścią w tył głowy. Nikt nie zareagował, ani na przemoc wobec dziecka, ani na reakcję kobiety wobec 32-latki.

Na miejsce został wezwany patrol policji

– Nie obchodzi mnie to, że ta kobieta mnie uderzyła i mi naubliżała. Ale nie mogę pogodzić się z tym, jak ona traktuje swoje dziecko. To nie było poprawianie dziecka w wózku, to było znęcanie się – wyznała 32-latka. Jak się okazuje, udało się ustalić tożsamość agresorki. Jej dane ma już policja.

Apelujemy, aby nie być obojętnym kiedy dzieciom dzieje się krzywda. Jak opisał portal ze Słupcy, tylko jedna osoba podniosła alarm, kiedy matka szarpała ze złością dziecko.

Źródło artykułu:WP Kobieta