Blisko ludzi39-latka oskarżona o wykorzystanie dwóch nastolatków. Jeden jest ojcem jej córki

39‑latka oskarżona o wykorzystanie dwóch nastolatków. Jeden jest ojcem jej córki

Sarah Campbell zaprzecza wszystkim zarzutom
Sarah Campbell zaprzecza wszystkim zarzutom
Źródło zdjęć: © Liverpool Echo
oprac. KPL

10.06.2021 09:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak podaje "Daily Star", 39-letnia Sarah Campbell jest oskarżona m.in. o regularne uprawianie seksu z dwoma nieletnimi chłopakami. Jeden z nich ma być ojcem dziecka kobiety.

Pochodząca z hrabstwa Merseyside Brytyjka jest oskarżona aż o 15 przestępstw seksualnych. Jej ofiarami mieli być nastoletni chłopcy, których wykorzystywała we własnym domu oraz… na polu golfowym. 39-latka zaprzecza wszystkim zarzutom, jednak na rozprawę będzie musiała poczekać do 9 maja 2022 roku.

Zaszła w ciążę z nastolatkiem

W tym czasie Campbell będzie przebywać na wolności (z aresztu wyszła za kaucją), jednak warunkiem jest zakaz wszelkich kontaktów kobiety z rodziną. Ojcem kilkuletniej dziś dziewczynki ma być jeden z molestowanych nastolatków. Do zbliżeń z chłopcami, jak donosi "Liverpool Echo", miało bowiem dochodzić w latach 2016-2018.

Podczas wstępnej rozprawy, która odbyła się w Liverpool Crown Court, 39-latka zanosiła się łzami i zaprzeczała wszystkim zarzutom. Oskarżyciel stwierdził, że Campbell nie mogła wierzyć, iż chłopcy mają "16 lat lub więcej" i musiała mieć świadomość tego, co robi.

Dziewięć z postawionych kobiecie zarzutów dotyczy aktywności seksualnej z chłopcami, którzy w tamtym okresie mieli od 13 do 15 lat. Osiem z nich dotyczy pełnego stosunku płciowego. Miało dochodzić do niego w łóżku kobiety oraz na polu golfowym. Jeden z zarzutów precyzuje, że podczas któregoś z takich spotkań została poczęta córka 39-latki.

Inne zarzuty dotyczą m.in. dotykania chłopców stopami oraz innych, niepenetracyjnych czynności seksualnych. Simon Christie, obrońca oskarżonej jasno zakomunikował, że jego klientka zaprzecza wszystkim zarzutom. Natomiast prokurator poinformował, że jego zdaniem proces Campbell potrwa od czterech do pięciu dni.

Rozprawa dopiero za rok

Jak wspomnieliśmy wcześniej, na rozprawę przyjdzie jednak poczekać niemal cały rok. Sędzia Louise Brandon po wstępnym przesłuchaniu i postawieniu zarzutów wyznaczyła ją na maj 2022 roku.

Jeśli oskarżenia wobec Sarah Campbell okażą się prawdziwe, kobietę czeka co najmniej kilka lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Warto dodać, że problem molestowania dzieci i nieletnich jest w Wielkiej Brytanii bardzo poważny, a podobne skandale to na wyspach właściwie chleb powszedni. Tymczasem za gwałt grozi nawet dożywotni wyrok skazujący.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (348)
Zobacz także