GwiazdyAdele ma nowego partnera? To przyjaciel z dzieciństwa

Adele ma nowego partnera? To przyjaciel z dzieciństwa

Adele
Adele
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KBŁ
21.04.2021 14:48

32-letnia piosenkarka niedawno przeszła wielką metamorfozę, a teraz ponoć znalazła nową miłość. Wybrankiem jest ponoć ktoś, kogo znała już jako dziewczynka. Media donoszą, że para myśli o założeniu rodziny.

Mówi się, że przyjaźń jest najlepszym fundamentem miłości. O tym miała przekonać się Adele, która po rozwodzie długo była singielką. Obiekt westchnień pozostaje anonimowy – ale brytyjski tabloid "Closer" ustalił, że artystka straciła głowę dla kolegi z piaskownicy.

– Romans zaczął się, kiedy wróciła do Londynu po poluzowaniu covidowych obostrzeń – twierdzi anonimowe źródło gazety. – Ich przyjaźń weszła na inny poziom po wspólnej nocy ze znajomymi. Oboje zrozumieli wtedy, że coś do siebie czują – dowiadujemy się. Osoba z otoczenia pary wyznaje też, że ten związek już jest poważny, właśnie dzięki temu, że wcześniej byli przyjaciółmi. – Są ze sobą bardzo szczęśliwi – przekonuje.

Adele – nowy partner

Jeśli wierzyć doniesieniom prasy, Adele i jej nowy chłopak chcą mieć razem dzieci. Gwiazda ma już 8-letniego syna Angelo – to owoc małżeństwa z Simonem Koneckim. – Ona nigdy nie ukrywała, że marzy, by miał rodzeństwo. Ukochany podziela to marzenie i jeszcze chętnie niż Adele pragnie je zrealizować – mówi tajemniczy informator "Closer".

Piosenkarka nie potwierdziła doniesień tabloidu. Być może wyniosła lekcję z poprzedniego związku, że nie warto za dużo zdradzać. Konecki był jej mężem jedynie przez 2 lata. Małżeństwo rozpadło się z hukiem. Po rozstaniu Adele skupiła się na sobie i dziecku. Dziś zdaje się być bardzo szczęśliwa.

Oczywiście, zanim dowiedzieliśmy się o domniemanym ukochanym wokalistki, czytaliśmy, że spotyka się z Harrym Stylesem (bo spędzili razem wakacje) czy że zakochała się w raperze o pseudonimie Skepta. Ani razu nie odniosła się do plotek na temat swojego życia prywatnego. O rozwodzie również nie opowiadała.

Źródło artykułu:WP Kobieta