GwiazdyAdopcja WWF – mądry prezent na Walentynki

Adopcja WWF – mądry prezent na Walentynki

Adopcja WWF – mądry prezent na Walentynki
Źródło zdjęć: © WWF

13.02.2015 12:04, aktual.: 13.02.2015 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zamiast kupować tradycyjne czekoladowe serca, czy też kwiatki w dniu 14 lutego, w Święto Zakochanych spraw bliskiej osobie niezwykle oryginalny i mądry prezent: zaadoptuj wirtualnie jeden z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt za pomocą serwisu adopcja.wwf.pl.

Zamiast kupować tradycyjne czekoladowe serca, czy też kwiatki w dniu 14 lutego, w Święto Zakochanych spraw bliskiej osobie niezwykle oryginalny i mądry prezent: zaadoptuj wirtualnie jeden z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt za pomocą serwisu adopcja.wwf.pl. Do wyboru jest: foka szara, morświn, niedźwiedź, ryś, tygrys i wilk. Na walentynkowe adopcje jako pierwsi zdecydowali się już Marcin Dorociński, Martyna Wojciechowska, jej menedżerka Katarzyna Frydrych oraz Paulina Holtz.

Marcin Dorociński zaadoptował morświna. Martyna Wojciechowska zaadoptowała wilka, zaś Katarzyna Frydrych tygrysa. Paulina Holtz dla swoich córek zaadoptowała dwie foki szare, którym nadano imiona Fonia i Fokaccia.

- Foka szara, morświn, niedźwiedź, ryś, tygrys i wilk to gatunki, które wymagają naszej szczególnej troski - mówi Karolina Kukielska z WWF Polska. - Dlatego w tym roku z okazji Walentynek wraz z polskimi gwiazdami namawiamy do ich symbolicznej adopcji na prezent dla bliskich. Fundusze zebrane w ramach akcji przeznaczymy na działania mające na celu realną ochronę tych zwierząt.

Adopcji jednego z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt można dokonać dla siebie lub dla kogoś innego na stronie * www.adopcja.wwf.pl*. W zamian otrzymamy certyfikat z imieniem i nazwiskiem obdarowanej osoby oraz specjalne podziękowania od Fundacji WWF Polska.

Informacje również na fanpage'u organizacji: * www.facebook.com/WWFpl.*

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także