ycipk-4grpq1
Informacja prasowa
Gwiazdy

Adopcja WWF – mądry prezent na Walentynki

Zamiast kupować tradycyjne czekoladowe serca, czy też kwiatki w dniu 14 lutego, w Święto Zakochanych spraw bliskiej osobie niezwykle oryginalny i mądry prezent: zaadoptuj wirtualnie jeden z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt za pomocą serwisu adopcja.wwf.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adopcja WWF – mądry prezent na Walentynki
(WWF)
ycipk-4grpq1

Zamiast kupować tradycyjne czekoladowe serca, czy też kwiatki w dniu 14 lutego, w Święto Zakochanych spraw bliskiej osobie niezwykle oryginalny i mądry prezent: zaadoptuj wirtualnie jeden z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt za pomocą serwisu adopcja.wwf.pl. Do wyboru jest: foka szara, morświn, niedźwiedź, ryś, tygrys i wilk. Na walentynkowe adopcje jako pierwsi zdecydowali się już Marcin Dorociński, Martyna Wojciechowska, jej menedżerka Katarzyna Frydrych oraz Paulina Holtz.

Marcin Dorociński zaadoptował morświna. Martyna Wojciechowska zaadoptowała wilka, zaś Katarzyna Frydrych tygrysa. Paulina Holtz dla swoich córek zaadoptowała dwie foki szare, którym nadano imiona Fonia i Fokaccia.

(fot. WWF)
Podziel się
ycipk-4grpq1

- Foka szara, morświn, niedźwiedź, ryś, tygrys i wilk to gatunki, które wymagają naszej szczególnej troski - mówi Karolina Kukielska z WWF Polska. - Dlatego w tym roku z okazji Walentynek wraz z polskimi gwiazdami namawiamy do ich symbolicznej adopcji na prezent dla bliskich. Fundusze zebrane w ramach akcji przeznaczymy na działania mające na celu realną ochronę tych zwierząt.

Adopcji jednego z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt można dokonać dla siebie lub dla kogoś innego na stronie * www.adopcja.wwf.pl*. W zamian otrzymamy certyfikat z imieniem i nazwiskiem obdarowanej osoby oraz specjalne podziękowania od Fundacji WWF Polska.

(fot. WWF)
Podziel się

Informacje również na fanpage'u organizacji: * www.facebook.com/WWFpl.*

ycipk-4grpq1
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4grpq1

ycipk-4grpq1
ycipk-4grpq1