Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
martyna wojciechowska

Adopcja WWF – mądry prezent na Walentynki

Zamiast kupować tradycyjne czekoladowe serca, czy też kwiatki w dniu 14 lutego, w Święto Zakochanych spraw bliskiej osobie niezwykle oryginalny i mądry prezent: zaadoptuj wirtualnie jeden z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt za pomocą serwisu adopcja.wwf.pl.

Share
Adopcja WWF – mądry prezent na Walentynki
Źródło: WWF
d3x5utf

Zamiast kupować tradycyjne czekoladowe serca, czy też kwiatki w dniu 14 lutego, w Święto Zakochanych spraw bliskiej osobie niezwykle oryginalny i mądry prezent: zaadoptuj wirtualnie jeden z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt za pomocą serwisu adopcja.wwf.pl. Do wyboru jest: foka szara, morświn, niedźwiedź, ryś, tygrys i wilk. Na walentynkowe adopcje jako pierwsi zdecydowali się już Marcin Dorociński, Martyna Wojciechowska, jej menedżerka Katarzyna Frydrych oraz Paulina Holtz.

Marcin Dorociński zaadoptował morświna. Martyna Wojciechowska zaadoptowała wilka, zaś Katarzyna Frydrych tygrysa. Paulina Holtz dla swoich córek zaadoptowała dwie foki szare, którym nadano imiona Fonia i Fokaccia.

(fot. WWF)
Źródło: (fot. WWF)

- Foka szara, morświn, niedźwiedź, ryś, tygrys i wilk to gatunki, które wymagają naszej szczególnej troski - mówi Karolina Kukielska z WWF Polska. - Dlatego w tym roku z okazji Walentynek wraz z polskimi gwiazdami namawiamy do ich symbolicznej adopcji na prezent dla bliskich. Fundusze zebrane w ramach akcji przeznaczymy na działania mające na celu realną ochronę tych zwierząt.

d3x5utf

Adopcji jednego z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt można dokonać dla siebie lub dla kogoś innego na stronie * www.adopcja.wwf.pl*. W zamian otrzymamy certyfikat z imieniem i nazwiskiem obdarowanej osoby oraz specjalne podziękowania od Fundacji WWF Polska.

(fot. WWF)
Źródło: (fot. WWF)

Informacje również na fanpage'u organizacji: * www.facebook.com/WWFpl.*

d3x5utf

Podziel się opinią

Share
d3x5utf
d3x5utf