GwiazdyAdrianna Biedrzyńska składa życzenia córce. W przeszłości nie miały dobrych relacji

Adrianna Biedrzyńska składa życzenia córce. W przeszłości nie miały dobrych relacji

Adrianna Biedrzyńska ma 27-letnią córkę
Adrianna Biedrzyńska ma 27-letnią córkę
Źródło zdjęć: © East News | Elzbieta Kasperska/TVP
oprac. KPL

11.06.2021 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adrianna Biedrzyńska w pierwszej połowie lat 90. była jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Gdy w 1994 roku rodziła córkę Michalinę, była u szczytu kariery. Niestety, nie wszystko ułożyło się po jej myśli…

Bardzo trudne chwile Biedrzyńska przeżywała dwukrotnie: po raz pierwszy w 2003 roku, kiedy to z drugim mężem – Marcinem Miazgą – została oskarżona o defraudację znacznych sum pieniędzy, a po raz drugi w 2014 roku, gdy walczyła z guzem mózgu.

Trudna relacja z córką

Oba wydarzenia bardzo wpłynęły na relację aktorki z jedyną córką. Afera finansowa doprowadziła do rozwodu z Miazgą. Michalina stanęła wówczas po stronie ojczyma. Biedrzyńska, która przez pewien czas w Polsce stała się persona non grata, wyjechała na występy do Kanady i tam poznała Sebastiana Błaszczaka. Jak twierdzi "Plotek", nowy związek okazał się zarzewiem konfliktu z córką, która wyprowadziła się z domu.

Krótko po tym incydencie u Biedrzyńskiej zdiagnozowano guza mózgu. - Tylko ja i ci, których to dotknęło, naprawdę zrozumieją, co przeżywałam. Dokładnie rok temu miałam zabieg napromieniania. W lutym dowiedziałam się, że intruz powiększył się po zabiegu. Wtedy powróciło wszystko: sterydy, leki, rezonanse, myśli, te głupie myśli o sensie istnienia. I ten uporczywy, nie do zniesienia ból – relacjonowała.

Michalina o chorobie mamy dowiedziała się z internetu i natychmiast do niej zadzwoniła. Zaczęły odbudowywać relację i dziś znów mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Córka Biedrzyńskiej zaakceptowała także Sebastiana, który wspierał panią Adriannę w najgorszych momentach. Para nie przejmuje się 12-letnią różnicą wieku i tworzy szczęśliwy związek.

Urodziny córki Biedrzyńskiej

Tymczasem córka Biedrzyńskiej świętowała ostatnio 27-letnie urodziny. Z tej okazji jej mama zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie zrobione tuż po narodzinach Michaliny. W opisie napisała:

„27 lat temu… dokładnie o tej godzinie o której piszę 00:40 10 czerwca przyszła na świat moja mała córeczka… najpiękniejszy moment w życiu matki. Happy Birthday Misiu”.

Michalina Robakiewicz poszła w ślady znanej mamy i również jest aktorką. Już jako nastolatka wcielała się w postać Kamili w telenoweli "Klan". Od kilku lat możemy oglądać ją natomiast w serialu "Na Wspólnej". W 2020 roku pojawiła się w głośnym filmie Władysława Pasikowskiego pt. "Psy 3. W imię zasad".

Wszystko wskazuje na to, że obie panie dawno już zapomniały o konfliktach z przeszłości. Świadczą o tym chociażby życzenia, jakie Michalina złożyła mamie z okazji Dnia Matki. "Dzisiaj i zawsze, najwspanialsza i najpiękniejsza. Wszystkiego co najlepsze, kocham Cię bardzo!" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także