GwiazdyMichał Zaczyński ocenił styl Agaty Kornhauser-Dudy. "Jak dla urzędniczki"

Michał Zaczyński ocenił styl Agaty Kornhauser-Dudy. "Jak dla urzędniczki"

Agata Kornahuser-Duda słynie z garsonek
Agata Kornahuser-Duda słynie z garsonek
Źródło zdjęć: © prezydent.pl | Grzegorz Jakubowski KPRP
Klaudia Stabach
26.06.2020 08:41

Po tym jak TVP użyła wypowiedzi nieistniejącego projektanta mody – Christiana Paula – głos zabierają prawdziwi znawcy mody. Michał Zaczyński dobitnie skomentował styl Agaty Kornhauser-Dudy.

Nie milkną echa wpadki TVP. Kilka dni temu w głównym wydaniu "Wiadomości" pojawił się materiał wychwalający styl Agaty Dudy. Jednym z ekspertów, który zasypał ją komplementami, był mężczyzna przedstawiony jako Christian Paul – amerykański projektant mody.

Michał Zaczyński ocenia stroje Agaty Dudy

Dociekliwi internauci szybko zaczęli szukać go w sieci i okazało się, że taka osoba nie istnieje. Cała sytuacja oburzyła nie tylko internautów, ale przede wszystkim osoby ze świata mody. Mężczyzna w materiale TVP uznał, że Agata Kornahuser-Duda, podobnie jak Melania Trump, wyróżnia się oryginalnym stylem na arenie międzynarodowej.

Tymczasem Michał Zaczyński, dziennikarz zajmujący się branżą modową, mówi wprost coś zupełnie innego. "Jej styl nawet koło mody nie leży. Stroje są nieciekawe. To tylko eleganckie kostiumy, garsonki jak dla urzędniczki" – czytamy na łamach dziennika "Fakt".

Zaczyński twierdzi, że Melania Trump ma zupełnie inne podejście do mody niż Agata Duda, dlatego porównywanie ich jest pomyłką. "Są kompletnie inne. Melania swoimi kreacjami robi show. Czy jest to zawsze stosowne i potrzebne, to oddzielna kwestia, ale przynajmniej nie jest nudna" – podkreślił.

Źródło artykułu:WP Kobieta