GwiazdyAgata Duda spotkała się z repatriantami z Ukrainy. Wspiera męża w kampanii

Agata Duda spotkała się z repatriantami z Ukrainy. Wspiera męża w kampanii

Agata Duda wspiera męża
Agata Duda wspiera męża
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach
09.07.2020 14:59, aktualizacja: 01.03.2022 13:31

Agata Duda, podobnie jak Małgorzata Trzaskowska, intensywnie angażuje się w pomoc przy kampanii wyborczej swojego męża. Ostatnio pierwsza dama spotkała się z młodymi repatriantami.

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski toczą bój o fotel prezydenta. Kandydaci do ostatniej chwili jeżdżą po Polsce i próbują przekonać do siebie wyborców. W kampanie angażują się również ich żony, które spotykają się z przeciętnymi obywatelami i tym samym chcą pokazać, że nie są im obce losy Polek i Polaków.

Małgorzata Trzaskowska była ostatnio w swoich rodzinnych stronach, czyli na Śląsku. Z kolei Agata Duda wybrała się ostatnii do Łochowa, gdzie spotkała się z rodziną repatriantów z Ukrainy. "Rodzeństwo udało się sprowadzić do Polski, gdy po śmierci rodziców znaleźli się w trudnej sytuacji. Dziś młodzi uczą się, pracują i planują tu swoją przyszłość" - czytamy na instagramowym profilu pierwszej damy.

Na tę okazję Agata Duda wybrała sukienkę midi w kwiaty oraz czarną, klasyczną marynarkę. Całą stylizację dopełniła klasycznymi, czarnymi szpilkami.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także