Trwa ładowanie...
d4ct6ym

Agata Kornhauser-Duda na otwarciu Konsulatu Generalnego Austrii. Postawiła na bardzo zachowawczy strój

Agata Kornhasuer-Duda towarzyszyła swojemu mężowi na uroczystym otwarciu Konsulatu Generalnego Austrii. Tym razem pierwsza dama zrezygnowała ze strojnej kreacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kornhauser-Duda w żakiecie
Agata Kornhauser-Duda w żakiecie (East News)
d4ct6ym

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda spotkali się z austriacką parą prezydencką na uroczystości otwarcia Konsulatu Generalnego Republiki Austrii w Krakowie. Zdaniem prezydenta to właśnie w tym mieście jest duże oczekiwanie, by budować i wzmacniać więzy między Polską a Austrią. Przed uroczystością prezydenci obu krajów spotkali się na śniadaniu wydanym przez Andrzeja Dudę na cześć Alexandra Van der Bellena. Naszą uwagę przykuł nietypowy ubiór pierwszej damy.

Agata Kornhauser-Duda w skromnym wydaniu

Małżonka prezydenta słynie z eleganckich kreacji. Wielokrotnie mogliśmy ją podziwiać w klasycznych, dwuczęściowych kostiumach lub rozkloszowanych kreacjach w kolorze krwistej czerwieni. Tym razem Agata Kornhauser-Duda postawiła jednak na zupełnie inny strój.

Pierwsza dama wybrała bardzo skromny zestaw złożony z beżowej, zachowawczej sukienki za kolano oraz bordowego żakietu. Sukienka miała prosty krój i była pozbawiona wszelkich zdobień. Bordowa marynarka była krótsza z przodu i dłuższa z tyłu. Posiadała duże klapy oraz rząd dużych, jasnych guzików. Agata Kornhauser-Duda zrezygnowała również z przesadnej biżuterii, decydując się na skromne kolczyki.

d4ct6ym
Agata Kornhauser-Duda w skromnym żakiecie prezydent.pl
Podziel się
Agata Kornhauser-Duda z mężem prezydent.pl
Podziel się

Zobacz także: Skuteczny sposób na oszczędzanie. Dominika Nawrocka podpowiada kobietom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ct6ym

Podziel się opinią

Share

d4ct6ym

d4ct6ym