Blisko ludziAgata Kornhauser-Duda niczym Melania Trump. Zastosowała ten sam trick

Agata Kornhauser-Duda niczym Melania Trump. Zastosowała ten sam trick

Agata Kornhauser-Duda niczym Melania Trump. Zastosowała ten sam trick
Źródło zdjęć: © Kancelaria Prezydenta RP
Dominika Czerniszewska
22.11.2019 13:27, aktualizacja: 22.11.2019 13:43

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda udali się na dwudniową wizytą na Litwie, w czasie której wezmą udział, m.in. w pochówku przywódców i uczestników powstania styczniowego. Na tę okazję Pierwsza Dama zainspirowała się stylem Melanii Trump.

Agata Korhauser-Duda słynie z nienagannego stylu i perfekcyjnie wybiera swoje stylizacje. Zawsze dopasowuje je do okazji oraz stara się łączyć panujące trendy. Teraz udowodniła to podczas wizyty na Litwie.

Para Prezydencka z wizytą na Litwie

Po powitaniu polskiej Pary Prezydenckiej przez Prezydenta Litwy Gitanasa Nausėdę i jego żonę, odbyły się rozmowy oraz dyskusja plenarna delegacji. Pierwsza Dama na spotkanie postanowiła włożyć stonowaną garsonkę w kratę. Stylizację uzupełniła o kryjące rajstopy i czarne szpilki. Natomiast swoją szczupłą talię podkreśliła paskiem. Taki sam trick stosuje Melania Trump.

Nic dziwnego, ponieważ już od pewnego czasu huczy w mediach na temat ich rzekomej przyjaźni. – Nić sympatii między paniami została zawiązana już dwa lata temu podczas wizyty Trumpów w Warszawie. Nagranie, na którym Agata Duda rusza ochoczo na powitanie Melanii, ignorując wyciągniętą dłoń Trumpa, obiegło świat. I choć potem okazało się, że w istocie Pierwsza Dama przywitała się z Prezydentem Trumpem wcześniej, to do Melanii odnosiła się z entuzjazmem. Samego prezydenta omijała wzrokiem – wyjaśnił w jednym z wywiadów dla WP Kobieta, Maurycy Seweryn, doradca wizerunkowy i specjalista od mowy ciała.

Obraz
© Kancelaria Prezydenta RP
Obraz
© Kancelaria Prezydenta RP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta