Blisko ludziAgata Kornhauser-Duda z mężem na uroczystości wręczenia odznaczeń. Pierwsza dama pokazała klasę

Agata Kornhauser-Duda z mężem na uroczystości wręczenia odznaczeń. Pierwsza dama pokazała klasę

Agata Kornhauser-Duda z mężem na uroczystości wręczenia odznaczeń. Pierwsza dama pokazała klasę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
09.01.2020 13:02, aktualizacja: 09.01.2020 18:59

Agata Kornhauser-Duda towarzyszyła Andrzejowi Dudzie podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych osobom zasłużonym w ratowaniu życia ludzkiego. Pierwsza dama zadbała o elegancką stylizację.

W środę 8 stycznia prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w ratowaniu życia ludzkiego. W uroczystości wzięła udział również jego małżonka Agata Kornhauser-Duda.

Agata Kornhauser-Duda w eleganckim wydaniu

Prezydent Andrzej Duda za zasługi w ratowaniu ludzkiego życia odznaczył 43 osoby. Wśród nich była zaledwie trzynastoletnia Natalia Kalwińska, która uratowała pięcioletnią dziewczynkę tonącą w jeziorze Maróz. Mężowi towarzyszyła Agata Kornhauser-Duda, która zadbała o elegancki ubiór.

Na uroczystość wręczenia odznaczeń państwowym pierwsza dama włożyła jasną garsonkę w delikatną kratę w odcieniach bieli, czerwieni i szarości. Dopasowana marynarka miała duże klapy zakończone szeroką, czarną lamówką. Komplet z marynarką stanowiła ołówkowa spódnica o długości do kolan uszyta z identycznej tkaniny. Elegancki kostium pierwsza dama zestawiła z białą prostą bluzką i klasycznym czarnymi czółenkami na obcasie. Do tego dobrała delikatną biżuterię w postaci srebrnych kolczyków z czarnym oczkiem.

Obraz
© prezydent.pl | Krzysztof Sitkowski/KPRP
Obraz
© prezydent.pl | Krzysztof Sitkowski/KPRP
Obraz
© prezydent.pl | Krzysztof Sitkowski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl