ycipk-42qcsh

Agata Kulesza nie pojawiła się w sądzie. Mąż oskarżył ją o nękanie

Agata Kulesza się rozwodzi. Właśnie odbyła się kolejna rozprawa. Aktorka nie pojawiła się w sądzie, w przeciwieństwie do jej męża. Mąż Kuleszy oskarżył ją publicznie o nękanie. Wyjawił również, kiedy może się zakończyć cała sprawa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kulesza bierze rozwód. Właśnie odbyła się kolejna rozprawa
Agata Kulesza bierze rozwód. Właśnie odbyła się kolejna rozprawa (ONS.pl)
ycipk-42qcsh

Agata Kulesza nie pojawiła się w sądzie

W czwartek 11 lipca odbyła się kolejna rozprawa rozwodowa Agaty Kuleszy i jej męża, znanego operatora filmowego. Na sali pojawili się mąż aktorki i świadkowe – jej siostra Magdalena oraz przyjaciółka, wokalistka Katarzyna Nosowska. Sama Kulesza nie pojawiła się jednak w sądzie.

ycipk-42qcsh

Mąż aktorki nie stronił od rozmowy z mediami. W rozmowie z "Super Expressem" postanowił wytłumaczyć się ze swojego statusu związku na Facebooku – "wdowiec".

– Trudno jest żałować róż, gdy płoną lasy. Duchowo czuję się wdowcem. Nieszczęśliwym człowiekiem nie jestem. Jestem zrujnowany i rozmontowany nerwowo. Uwolniłem się w lutym 2018 r., wyrwałem się. Zostałem zrujnowany przez jej działania nękające – wyjaśnił, oskarżając tym samym żonę o nękanie.

Zobacz także: Miss Polski, prowadzi sklepy mięsne. "Robię w nich wszystko"

ycipk-42qcsh

Operator przewiduje, że batalia pomiędzy nim a aktorką nieprędko się zakończy. Zakłada, że rozstrzygnięcie sprawy nie nastąpi wcześniej niż w grudniu.

Agata Kulesza się rozwodzi

O rozwodzie Agaty Kuleszy głośno jest od kilku miesięcy. Małżonkowie starają się o rozwód z orzeczeniem o winie drugiej strony. Aktorka nie komentuje publicznie swojego życia prywatnego, w przeciwieństwie do jej męża. Ten chętnie udziela wypowiedzi, a w jednym z wywiadów oskarżył żonę o "molestowanie moralne".

Nieoficjalnie wiadomo, że problemy w małżeństwie aktorki trwały już od dłuższego czasu. Agata Kulesza wystąpić o wszczęcie procedury Niebieskiej Karty – dokumentu wydawanego w przypadku stwierdzenia przemocy domowej.

ycipk-42qcsh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-42qcsh

ycipk-42qcsh
ycipk-42qcsh