GwiazdyAgata Młynarska stanowczo o przeróbce zdjęcia Cichopek i Kurzajewskiego. "Kolejne dno zaliczone"

Agata Młynarska stanowczo o przeróbce zdjęcia Cichopek i Kurzajewskiego. "Kolejne dno zaliczone"

Agata Młynarska skomentowała przerobione zdjęcie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Agata Młynarska skomentowała przerobione zdjęcie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Źródło zdjęć: © AKPA, Facebook | vogule.poland
13.10.2022 21:08, aktualizacja: 13.10.2022 22:27

Vogule Poland zamieściło na swoim profilu w mediach społecznościowych przeróbkę zdjęcia Katarzyny Cichopek z Izraela. Fotografia wywołała spore kontrowersje, a stanowczy komentarz opublikowała też Agata Młynarska.

Kilka dni temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili, że są parą. Informację przekazali, gdy obydwoje przebywali w Izraelu, gdzie świętowali 40. urodziny aktorki. Po fakcie para udzieliła m.in. wywiadu w "Pytaniu na śniadanie", a także coraz chętniej publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Po ujawnieniu łączącej ich relacji, kontynuowali zwiedzanie Jerozolimy. Aktorka nigdy nie ukrywała, że wiara jest dla niej bardzo ważna, dlatego w relacjach na Instagramie udostępniała fotografie z miejsc przez katolików uznawanych za święte. Jedna z nich została przerobiona i zamieszczona na profilu Vogule Poland.

Agata Młynarska zbulwersowana przeróbką zdjęcia

Na przerobionej fotografii widać pochyloną, modlącą się Katarzynę Cichopek, do której "doklejono" w programie graficznym Macieja Kurzajewskiego w taki sposób, aby zasugerować stosunek seksualny. Zdjęcie wywołało ogromne kontrowersje, a słowa oburzenia pod wpisem na profilu Vogule Poland zamieściła m.in. Agata Młynarska.

"Jest to straszne. Można drzeć łacha, jest to potrzebne. Ale tym przekroczyliście granice wszystkiego. To się nazywa szambo" - nie przebierała w słowach dziennikarka. "Święte miejsce i fotomontaż z pornola. Nie, oni się o to nie prosili. Mają dzieci. Szkoda, bo Was lubię i czasem śmieję się z Wami. Teraz strzeliłam załamkę. Kolejne dno zaliczone" - napisała Młynarska.

Komentarz pod przerobionym zdjęciem zostawiła także Maja Staśko. "Chłopaki, to nie jest śmieszne. Codziennie jesteśmy obrażane ze względu na nasze życie seksualne - takie memy tylko wzmacniają i pogłębiają przyzwolenie na nabijanie się z nas przez aktywność seksualną. Zwłaszcza ze strony feministów! Niefajnie" - napisała aktywistka.

Paulina Młynarska odwołała rozmowę z Vogule Poland

Prześmiewczą fotografię skomentowała też siostra Agaty Młynarskiej - Paulina. Przy okazji odwołała zaplanowane spotkanie z autorami przeróbki, influencerami z Vogule Poland.

"Słuchajcie, nie będzie jutro spotkania z Vogule Poland na żywo. Żałuję, bo ich uwielbiam. Ale zwarzył mi się humor po tym memie z Kasią Cichopek Maciejem Kurzajewskim i nie byłaby to chyba za fajna rozmowa" - napisała Paulina Młynarska.

"Jestem zdania, że przekroczono granicę. Slut shaming w każdej postaci i wobec każdej kobiety jest dla mnie nie do przyjęcia. Takie moje zdanie. Może jak opadną emocje wrócimy do pomysłu. Nie wiem. Przepraszam" - stwierdziła.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl