GwiazdyMałgorzata Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. Oto powód

Małgorzata Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. Oto powód

Małgorzata Tomaszewska skomentowała związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Małgorzata Tomaszewska skomentowała związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
13.10.2022 07:47, aktualizacja: 13.10.2022 08:18

Małgorzata Tomaszewska, prezenterka Telewizji Polskiej i prowadząca program "Pytanie na śniadanie", ujawniła, co sądzi na temat więzi Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. - Związek lubi ciszę - podkreśliła Tomaszewska. Opowiedziała też o relacjach, które łączą ją z Cichopek.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli już od dłuższego czasu obiektem medialnych plotek. Sugerowano, że parę łączy nie tylko koleżeństwo, ale znacznie większe uczucie. Niedawno, przy okazji czterdziestych urodzin gwiazdy "M jak miłość", ujawnili, że te domysły są prawdziwe. Para wyjechała razem do Izraela, aby tak świętować urodziny aktorki i prezenterki TVP.

Małgorzata Tomaszewska o relacji Cichopek i Kurzajewskiego. "Związek lubi ciszę"

Związek Cichopek i Kurzajewskiego jest tematem numer jeden, również wśród innych celebrytów z Telewizji Polskiej. W rozmowie z reporterem serwisu Plotek odniosła się do niego również Małgorzata Tomaszewska.

- Tak naprawdę nie wiedziałam, dlaczego Kasia się z tym ujawniła. Dopiero potem, jak przeczytałam kilka artykułów i wgryzłam się w temat, to zorientowałam się, że sprowokował to komentarz. Szkoda, bo myślę, że tu są dzieci, jest rodzina i one są najważniejsze, dla Kasi i Maćka na pewno - mówiła prezenterka.

Tomaszewska dodała też, że jej zdaniem "dobrze byłoby, gdyby mieli okazję przygotować tych najbliższych na taką informację". - Ja sama wiem, że kiedy takie informacje gruchną jak grom z jasnego nieba, to jest po prostu trudne - wyjaśniła. Odniosła się także do swojego doświadczenia rozstań i rozpoczynania nowych związków. - W moim przypadku sprawdza się to, że związek lubi ciszę i bardzo współczuję Kasi i Maćkowi, że ich taki nigdy nie będzie - podkreśliła.

Katarzyna Cichopek może liczyć na wsparcie Tomaszewskiej? "Życzę im wszystkiego najlepszego"

Małgorzata Tomaszewska ujawniła przy okazji, jakie relacje prywatnie łączą ją z Katarzyną Cichopek. Okazuje się, że prezenterki są sobie bliskie.

- Ja Kasię bardzo lubię. Czasami rozmawiamy, czasami wybierzemy się razem na zakupy, więc nie wyobrażam sobie, żebym w takiej sytuacji miała powiedzieć, że nagle przestaję przyjaźnić się z Kasią. Nie, jest nadal taką bliską mi osobą w telewizji i mocno ją wspieram. Wydaje mi się, że zawsze będę ją wspierała, a teraz też Maćka. Tworzą wspólny związek i życzę im wszystkiego najlepszego - wyznała Tomaszewska.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl