Trwa ładowanie...
d3s2azz

Agnieszka Hyży nie rozumie dowcipów o teściowych. Opowiedziała o mamie Grzegorza Hyżego

Agnieszka Hyży nie narzeka na mamę Grzegorza Hyżego. Panie nie rywalizują ze sobą, świetnie się dogadują i jeżdżą razem na wakacje. Gwiazda ma nawet pewną radę dla wszystkich teściowych, która sprawi, że ich stosunki z synowymi mogą ulec ociepleniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Hyży to żona Grzegorza Hyżego
Agnieszka Hyży to żona Grzegorza Hyżego (ONS.pl)
d3s2azz

Agnieszka Hyży ma bardzo dobry kontakt ze swoją teściową. Panie były nawet razem na wakacjach w Chorwacji, gdzie wylegiwały się wspólnie na dmuchanym flamingu. W rozmowie z Wideoportalem gwiazda wyznała, że nie były to ich pierwsze rodzinne wakacje. To podobno już tradycja. Hyży podkreśliła również, że bardzo nie lubi kawałów o teściowych. Nie rozumie ich, ponieważ nigdy nie spotkała wrednej i złośliwej mamy partnera. Z teściowymi zawsze łączyły ją przyjacielskie stosunki.

Agnieszka Hyży o swojej teściowej

"Musimy uznać, może nie wyższość kobiety pierwszej, ale absolutnie podejść do niej z szacunkiem i uznać, że jesteśmy te drugie. Fantastycznie, że jesteśmy teraz najważniejsze, ale jakby nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałabym rywalizować, miałabym odcinać mojego męża, partnera od teściowej. Ja w ogóle jestem wychowana w takim duchu szacunku do osób, które są starsze ode mnie. I tak też podchodzę do mojej teściowej, ale zresztą do niej trudno nie podchodzić inaczej, bo jest fantastyczną babcią, jest super kobietą" - powiedziała Wideoportalowi Agnieszka Hyży.

d3s2azz

Agnieszka Hyży radzi

Gwiazda ma jednak małą radę dla teściowych. Sugeruje, aby panie były bardziej otwarte. "Moja rada dla teściowych, żeby uwierzyły w te synowe, żeby bardziej czekały na zapytanie, a nie same podejmowały decyzje. Ja tego problemu nigdy nie miałam, natomiast uważam, że taka próba zaprzyjaźnienia się z tą teściową może na dłuższą metę może naprawdę wyjść wszystkim dobre" twierdzi gwiazda.

Prezenterka jest drugą żoną Grzegorza Hyżego. Do dziś musi walczyć z przykrymi plotkami, że odbiła go swojej poprzedniczce.

d3s2azz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Agnieszka Rausz

d3s2azz

Podziel się opinią

Share

d3s2azz

d3s2azz