ModaAgnieszka Hyży w zaręczynowej sesji dla Apart

Agnieszka Hyży w zaręczynowej sesji dla Apart

Agnieszka Hyży w zaręczynowej sesji dla Apart
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.06.2019 12:39

Prezenterka, dziennikarka, piękna kobieta i ekspertka w tematyce ślubnej - Agnieszka Hyży, która wie, jak kształtują się aktualne ślubne trendy, wybrała najpiękniejsze, ponadczasowe pierścionki zaręczynowe z kolekcji Apart i wystąpiła w nastrojowej sesji marki.

Dyrektor kreatywna cenionego wśród przyszłych panien młodych portalu wykreowała na zdjęciach nastrojowy portret współczesnej kobiety, aktywnej zawodowo, a przy tym ceniącej siłę miłości i marzycielskiej.

Agnieszka Hyży wybrała spośród ponad 270 pierścionków zaręczynowych z diamentami z kolekcji Apart swoich faworytów, wśród których są wzory z białego, żółtego lub łączonego złota. Gwiazda ceni ponadczasową klasykę i właśnie pierścionki o dyskretnie eleganckich formach znalazły się wśród tych, które skradły jej serce. Oczywiście wszystkie pierścionki są z diamentami. Zarówno te, w których lśni jeden, jak i te skrzące się wieloma diamentami to najdoskonalszy, najbardziej wymowny symbol chwili zaręczyn.

Obraz
© Materiały prasowe

Ten wyjątkowy, najbardziej pożądany i szlachetny kamień sprawia, że pierścionek zniewala i magnetyzuje pięknem.

Czerwiec i kolejne piękne, skąpane w słońcu i zieleni miesiące to najchętniej wybierany czas na zaręczyny. Specjalna sesja marki Apart z Agnieszką Hyży w roli głównej oraz z wyselekcjonowanymi przez nią pierścionkami zaręczynowymi jest formą inspiracji dla tych, którzy wkrótce chcą zadać swojej ukochanej jedno z najważniejszych pytań w życiu.

Obraz
© Materiały prasowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:Materiał Partnera