GwiazdyAgnieszka Kaczorowska nie zwalnia tempa. "Ciąża to nie choroba"

Agnieszka Kaczorowska nie zwalnia tempa. "Ciąża to nie choroba"

Agnieszka Kaczorowska nie zwalnia tempa. "Ciąża to nie choroba"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.04.2019 11:54

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Choć ciąża jest już widoczna, gwiazda nie zamierza rezygnować z pracy. Nie ukrywa jednak, że nie ma już tyle energii, co wcześniej.

W grudniu ubiegłego roku Agnieszka Kaczorowska ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest w ciąży. Aktorka przyznaje, że ona i jej mąż nie mogą się już doczekać przyjścia dziecka na świat. Zaczęli nawet kompletować wyprawkę.

Kaczorowska wyjawiła w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie", że w pierwszym trymestrze ciąży nie czuła się najlepiej i nie ominęły jej ciążowe dolegliwości, takie jak nudności czy ogólne osłabienie organizmu. Dziś czuje się dużo lepiej.

– Mam dużo obowiązków, staram się im sprostać – mówi gwiazda. Zapewnia, że nie zamierza rezygnować z pracy aż do rozwiązania. Potwierdził to jeden z producentów "Klanu", w którym Kaczorowska wciela się w postać Bożenki.

Zamiast odpoczywać i leniuchować przed telewizorem, oddaje się pracy na planie, prowadzeniu zajęć tanecznych w swojej szkole tańca i rozwijaniu kanału na YouTubie. Nie rezygnuje z obowiązków.

– Może jest ich mniej, może szybciej się męczę, ale nie zamierzam odpuszczać. Wydolność organizmu nie jest taka jak przed ciążą, ale mówię sobie: ciąża to nie choroba – opowiada.

Tym stwierdzeniem może się narazić innym ciężarnym i młodym mamom. W końcu wiele kobiet rezygnuje z pracy, jak tylko dowiadują się o ciąży. Zgodnie przyznają, że to wyjątkowy czas, w którym wolą skupiać się na sobie i dziecku, niż udowadniać, że są superbohaterkami jadącymi na porodówkę prosto z biura.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta