Blisko ludziAgnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie ze spaceru z rodziną. Wiemy, co myśli o świecie po epidemii

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie ze spaceru z rodziną. Wiemy, co myśli o świecie po epidemii

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie ze spaceru z rodziną. Wiemy, co myśli o świecie po epidemii
Źródło zdjęć: © Getty Images
05.05.2020 10:57, aktualizacja: 05.05.2020 20:06

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że świat owładnięty epidemią koronawirusa bardzo się zmieni. "Nic już nie będzie takie, jak wcześniej" – pisze tancerka.

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym spaceruje po lesie w towarzystwie męża Macieja Peli i córeczki Emilki. Rodzina uśmiecha się, wyglądając na szczęśliwą i zadowoloną. W opisie obok zdjęcia Agnieszka Kaczorowska przyznała jednak, że "nic już nie będzie takie, jak wcześniej".

Agnieszka Kaczorowska o świecie po epidemii

Zdaniem aktorki i tancerki rzeczywistość i społeczeństwo wciąż się zmieniają, a epidemia koronawirusa, powinna być czasem skłaniającym nas do przemyśleń.

"To taki czas na zdefiniowanie wartości i relacji. To taki czas, który zmienia sposób pracy czy codziennego życia. I ten czas ma ogromny wpływ na 'nowy świat'. Możliwe, że coś straciłeś, ale co zyskałeś? Możliwe, że któraś sfera życia cierpi, ale w której jest wiele powodów do radości? Możliwe, że się boisz, ale co daje spokój? Każdy z nas boryka się z innymi problemami zmieniającego się świata i każdy z nas wyciągnie swoją lekcję" – stwierdziła. "Pewne jest to, że ta nasza 'normalność' już będzie inna niż przed pandemią. Gorsza? Lepsza? To zależy tylko od nas" – zapewniła Agnieszka Kaczorowska.

Pod wpisem aktorki pojawiły się liczne komentarze. Wiele osób zgodziło się z jej opinią.

"Dokładnie. Już nic nie będzie takie jak wcześniej i trzeba powoli uczyć się z tym żyć", "To czy będzie dobrze, zależy tylko od nas! My wierzymy, że będzie. Przepiękne zdjęcie pełne miłości" – pisali niektórzy.

Wśród komentujących pojawiły się również osoby, które nie przeczuwały żadnych znaczących zmian. "Dlaczego ma nic nie być takie jak wcześniej? Cały czas, nawet po roku, będziemy się dystansować? Wątpię, a jeśli tak, to będzie znaczyło, że świat zwariował", "Uważam, że nie potrzebowałam tego 'procesu zmiany', bo to żaden proces nie jest. To wyłącznie fanaberie rządzących" – twierdzili inni internauci.

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl