Agnieszka Kaczorowska skomentowała aferę z Pauliną Smaszcz. Wymowne słowa

Agnieszka Kaczorowska skomentowała aferę z Pauliną Smaszcz. Wymowne słowa

Agnieszka Kaczorowska o konflikcie między Smaszcz i Kurzajewskim
Agnieszka Kaczorowska o konflikcie między Smaszcz i Kurzajewskim
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | agakaczor
27.11.2022 11:21

Konflikt pomiędzy Pauliną Smaszcz a jej byłym mężem i jego obecną partnerką wciąż trwa i nic nie wskazuje, by kobieta miała zamiar odpuścić. Sprawę skomentowała Agnieszka Kaczorowska, która zdobyła się na szczerą opinię.

W ostatnich tygodniach niemal codziennie pojawiają się informacje na temat konfliktu pomiędzy Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Zdecydowanie większość opinii i historii dotyczących tych osób wychodzą ze strony byłej żony prezentera, który obecnie układa sobie życie z koleżanką z pracy.

Paulina Smaszcz nie ograniczyła się jednak jedynie do ataków pod adresem swojego byłego męża i jego nowej partnerki, ale zdążyła już wywołać konflikty z innymi gwiazdami polskiego show biznesu, jak np. z Izabelą Janachowską i jej mężem Krzysztofem Jabłońskim czy Iwoną Pavlović.

Sytuację skomentowało już wiele osób, jednak nic nie wskazuje na to, aby Paulina Smaszcz planowała zakończyć sytuację i przestać poruszać temat swojego byłego męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kaczorowska komentuje aferę z udziałem Pauliny Smaszcz

Ostatnio o komentarz na temat całej sytuacji poproszono znaną z występów w telenoweli "Klan" oraz "Tańcu z gwiazdami" Agnieszkę Kaczorowską. Aktorka zdecydowała się na dość neutralny, choć wymowny komentarz, nie opowiadając się za żadną ze stron konfliktu.

- Chyba nie chce tego oceniać. Ja myślę, że we wszystko co widzimy i czytamy w mediach jest mocno podkoloryzowane i nie ma w tym całej prawdy - stwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Dodała, że zwykle w przypadku show-biznesowych sporów prawda leży po środku, jednak w przypadku tego konkretnego nie jest w stanie określić, kto ma rację.

"Jeżeli jest to jakiś konflikt, to myślę, że prawda jest po środku. A jak jest teraz? Ja już nie śledzę. Już się pogubiłam" - dodała wymownie.

Konflikt pomiędzy byłymi małżonkami

Po rozwodzie z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek związała się z kolegą z pracy - Maciejem Kurzajewskim. Do oficjalnego potwierdzenia relacji przyczyniła się była żona prezentera - Paulina Smaszcz, która zaczepiła Cichopek w komentarzu pod urodzinowym postem.

"Kasiu, sto lat! Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał ciebie do Izraela, który zna doskonale, i spędzacie wspaniale twoje 40. urodziny!" - napisała Smaszcz. "Kasiu, zapytaj Macieja, co zorganizował dla mnie, matki swoich dzieci, na moje 40. urodziny? Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo kłamcy tak szybko się nie zmieniają" - dodała w kolejnym.

Później Smaszcz udzieliła serii wywiadów i komentarzy na temat swojego byłego męża, atakując zarówno samego prezentera, jak i jego nową partnerkę. Sam Kurzajewski i Cichopek, a także były mąż aktorki Marcin Hakiel, starają się unikać konfrontacji i nie komentują słów Pauliny Smaszcz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl