Metamorfoza Pauliny Smaszcz. Tak zmieniała się na przestrzeni lat

Metamorfoza Pauliny Smaszcz. Tak zmieniała się na przestrzeni lat

Jak Paulina Smaszcz zmieniała się na przestrzeni pracy w show-biznesie?
Jak Paulina Smaszcz zmieniała się na przestrzeni pracy w show-biznesie?
Źródło zdjęć: © AKPA
25.11.2022 11:25, aktualizacja: 25.11.2022 12:22

Od kilku tygodni o Paulinie Smaszcz jest w mediach bardzo głośno. "Kobieta petarda", jak się przedstawia, od trzech lat ma swoją firmę i prowadzi obecnie szkolenia dla pań z zakresu szeroko pojętego samorozwoju. Jednak przez wiele lat pracowała w mediach. Jak zmieniła się na przestrzeni lat? Zobaczcie sami.

Wszystko zaczęło się w 1993 roku, gdy Paulinę Smaszcz na Targach Poznańskich dostrzegła Małgorzata Potocka i zaproponowała jej poprowadzenie koncertu "Debiutów" na festiwalu w Sopocie. Od tego czasu powoli zaczęła działać w mediach jako prezenterka, lecz pracowała także jako specjalistka do spraw reklamy czy szefowa PR w znanych firmach.

Kariera Pauliny Smaszcz

Jednak prawdziwą przygodę z telewizją rozpoczęła w 2007, gdy dostała program w TVN Style. Niedługo potem została prowadzącą "Pytania na śniadanie", co jednak nie potrwało długo. Smaszcz po niecałym roku została zawieszona za naruszenie zasad etyki dziennikarskiej (udział w kampanii reklamowej marki biżuteryjnej). Dlatego potem wróciła do branży PR. W 2019 roku założyła swoją firmę "Brand New", a dwa lata później wydała książkę "Bądź kobietą petardą". W latach 1996-2020 była żoną Macieja Kurzajewskiego, z którym ma dwóch synów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Metamorfoza Pauliny Smaszcz

Jak Paulina Smaszcz zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat, gdy działała w świecie show-biznesu? Z pewnością częstym metamorfozom ulegała jej fryzura. Na początku lat 2000 była brunetką, a pewnym momencie jej włosy sięgały nawet za ramiona, co trudno sobie wyobrazić, ponieważ Smaszcz łączymy raczej z krótką fryzurą. Z kolei jej wybory modowe bywały nieco ekscentryczne.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski © AKPA | AKPA
Paulina Smaszcz w długich, kręconych włosach
Paulina Smaszcz w długich, kręconych włosach © AKPA | AKPA
Paulina Smaszcz w czerwonej sukience
Paulina Smaszcz w czerwonej sukience © AKPA | AKPA

Potem Paulina Smaszcz zaczęła eksperymentować z włosami. Postanowiła nieco je rozjaśnić, by uzyskać ciepły, miodowy blond. Lecz w pewnym momencie uznała, że lepiej będzie się czuła w krótkich włosach, więc znacznie je skróciła, przyciemniając lekko kolor. Trzeba niestety przyznać, że to była fryzura, która najbardziej ją postarzała. Natomiast jej styl ubierania się uległ wtedy znacznemu stonowaniu.

Paulina Smaszcz w fioletowej kreacji
Paulina Smaszcz w fioletowej kreacji © AKPA
Paulina Smaszcz postanowiła obciąć włosy
Paulina Smaszcz postanowiła obciąć włosy © AKPA | AKPA

Paulina Smaszcz odjęła sobie lat zmianą fryzury

W końcu Paulina Smaszcz postanowiła przefarbować włosy na platynowy blond i zaskoczyć fryzurą "na grzybka" bardzo podobną do tej, którą swego czasu nosiła Katarzyna Figura. Z czasem Smaszcz zmieniła jednak uczesanie, a włosy delikatnie przyciemniła i jednocześnie pozbyła się chłodnego odcienia. Z kolei jej stylizacje, w których pokazywała się na ściankach, zaczęły być pełne wyrafinowania i klasy.

Paulina Smaszcz w platynowych włosach
Paulina Smaszcz w platynowych włosach © AKPA | AKPA
Paulina Smaszcz w wieczorowej sukni
Paulina Smaszcz w wieczorowej sukni © AKPA | AKPA
Paulina Smaszcz zrobiła wrażenie na ściance
Paulina Smaszcz zrobiła wrażenie na ściance © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl