GwiazdyAgnieszka Włodarczyk na szpitalnym korytarzu. Aktorka pokazała urocze zdjęcie z synkiem

Agnieszka Włodarczyk na szpitalnym korytarzu. Aktorka pokazała urocze zdjęcie z synkiem

Agnieszka Włodarczyk - Jest w ciąży
Agnieszka Włodarczyk - Jest w ciąży
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | Baranowski
oprac. KSA
08.07.2021 15:10

Agnieszka Włodarczyk wczoraj została mamą. Aktorka i jej partner powitali na świecie syna, który dostał wyjątkowe imię - Milan. Włodarczyk przebywa jeszcze w szpitalu i właśnie pokazała fanom, jak wyglądają jej pierwsze chwile z synkiem.

Agnieszka Włodarczyk od dawna marzyła o założeniu rodziny i posiadaniu dziecka. Po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem długo nie mogła ułożyć sobie życia prywatnego. W końcu ponad rok temu poznała Roberta Karasia.

Rodzina w komplecie

Aktorka i sportowiec szybko zakochali się w sobie i cieszyli z ciąży Agnieszki. Przez ostatnie dziewięć miesięcy para często podróżowała. "Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie, oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć" - wspominała później Agnieszka.

Pod koniec ciąży dokuczały jej typowe dla ciężarnych dolegliwości. Włodarczyk skarżyła się na zatrzymywanie wody w organizmie. "Nie dość, że ma obrzęki na twarzy, nogach - szczególnie na stopach i kostkach - to jeszcze na rękach. Ja ostatnio kiedy się budzę, mam takie spuchnięte ręce, że nie mogę ich ścisnąć" - przyznała.

Siódmego lipca Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie syna. Na instagramowym profilu aktorki szybko pojawiło się zdjęcie niemowlaka. Rodzice wybrali dla niego imię Milan. Przyjaciele oraz znajomi z show-biznesu zasypali ich gratulacjami.

Agnieszka Włodarczyk jeszcze przebywa w szpitalu i nie ukrywa, że czuje się osłabiona. Żeby zobaczyć swojego synka, skorzystała ze szpitalnego wózka do przewożenia pacjentów.

Aktorka pokazała, jak z radością przygląda się maleństwu. Ta wyjątkowa chwila została uwieczniona na szpitalnym korytarzu, gdzie wszyscy pacjenci muszą mieć założone maseczki z racji trwającej pandemii.

Agnieszka Włodarczyk pokornie dostosowuje się do wymogów i nie prosi o specjalne traktowanie z racji bycia rozpoznawalną aktorką. Brawo!

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk© Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta