GwiazdyAgnieszka Włodarczyk urodziła. Znamy płeć oraz imię dziecka

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Znamy płeć oraz imię dziecka

Agnieszka Włodarczyk urodziła syna
Agnieszka Włodarczyk urodziła syna
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KPL
07.07.2021 19:49

Agnieszka Włodarczyk została mamą! Aktorka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej pierwsze dziecko przyszło na świat siódmego lipca 2021 roku. Przy okazji zdradziła płeć oraz imię potomka.

Włodarczyk, znana najbardziej z ról w "13 posterunku", "Poranku kojota" oraz "Sarze" w lipcu 2020 roku potwierdziła związek z Robertem Karasiem - mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie na dystansie potrójnego i podwójnego Ironmana.

Zagraniczne wakacje i ciąża

Para chętnie dzieliła się migawkami ze swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. W listopadzie wyjechali wspólnie do Indonezji, by – jak przyznała aktorka – odpocząć nieco od pandemii. To właśnie krótko po powrocie poinformowali, że spodziewają się dziecka.

Pod zdjęciem, na którym Włodarczyk po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek, pozując w objęciach ukochanego, napisali enigmatycznie: "Nowy rozdział".

- Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie, oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć – wspominała pani Agnieszka.

Ciąża w Polsce to wyzwanie?

Włodarczyk nie ukrywała, że ciąża była dla niej pewnym wyzwaniem. W mediach społecznościowych narzekała, że lekarka w Indonezji podchodziła do niej na luzie, jednak w Polsce musiała zmierzyć się z wieloma zakazami.

- Że sushi czy tatara nie wolno to wiem. Ale ostatnio usłyszałam o jajkach! Masaży nie wolno, mimo że nogi puchną, kropli do nosa nie wolno, mimo że nie można swobodnie oddychać, na wszystko trzeba uważać i wszystkiego się bać. Zaczyna się myślówa co będzie przy porodzie, czy dam radę, jaki szpital itd. – pisała.

Pod koniec ciąży dokuczały jej natomiast ból kości ogonowej i ciągła potrzeba korzystania z toalety. Na szczęście świeżo upieczona mama i jej dziecko są zdrowi i szczęśliwi.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie syna. Płeć oraz imię zdradzili dopiero po porodzie. Z opisu na Instagramie dowiadujemy się, że chłopiec będzie nosił bardzo oryginalne imię. "Milan Karaś 07.07.2021" napisali szczęśliwi rodzice.

W komentarzach pojawiło się oczywiście mnóstwo gratulacji. Złożyli je m.in. Joanna Koroniewska, Artur Chamski, Hanna Lis, Anna Mucha, Anna Wendzikowska, Lara Gessler, Rafał Maślak, Paulina Krupińska czy Katarzyna Cichopek.

My również gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także