GwiazdyJoanna Opozda i Antek Królikowski w sierpniu wezmą ślub?! Wszystko na to wskazuje

Joanna Opozda i Antek Królikowski w sierpniu wezmą ślub?! Wszystko na to wskazuje

Joanna Opozda i Antek Królikowski w sierpniu wezmą ślub?! Wszystko na to wskazuje
Joanna Opozda i Antek Królikowski w sierpniu wezmą ślub?! Wszystko na to wskazuje
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

04.07.2021 15:49, aktual.: 04.07.2021 16:00

Jak donosi Pudelek, ostatnio Joanna Opozda świętowała urodziny połączone z... wieczorem panieńskim. Pojawiło się też zaproszenie ślubne.

Joanna Opozda i Antek Królikowski nieraz już zaskakiwali. Rok temu, gdy okazało się, że się spotykają. Następnie pod koniec ubiegłego roku, gdy wyszło na jaw, że ze sobą zerwali, a następnie kilka miesięcy temu, gdy jednak do siebie wrócili.

Opozda i Królikowski wezmą ślub?

Pomimo licznych zawirowań, ostatnio ich związek wydaje się silniejszy niż kiedykolwiek. Według ustaleń serwisu Pudelek, na początku sierpnia tego roku Opozda i Królikowski planują wziąć ślub.

Wieczór panieński Joanny

Ostatnio w jednym z warszawskich klubów odbyły się urodziny Joanny, które - według informatorów Pudelka były połączone z jej wieczorem panieńskim.

- Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni – powiedział informator.

Faktycznie, Opozda tego dnia na Instastories oznaczyła koleżanki, które bawiły się na jej urodzinach. Jedna z nich pochwaliła się w swojej relacji, że jest w drodze na wieczór panieński.

Zaproszenie na ślub

Jednoczesnie dziennikarze Pudelka dotarli do zaproszenia na ślub Joanny i Antka, które zostało sformułowane jak zapowiedź spektaklu.

- Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić na przedstawienie pod tytułem "A potem żyli długo i szczęśliwie". Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie - brzmi treść zaproszenia.

Następnie podane są daty, godziny i miejsca ślubu kościelnego oraz przyjęcia weselnego. Na razie jednak ani Joanna, ani Antek nie potwierdzili oficjalnie tych informacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także