GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak odpowiada na słowa wsparcia fanów. "Ja to naprawdę czuję"

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na słowa wsparcia fanów. "Ja to naprawdę czuję"

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na słowa wsparcia fanów. "Ja to naprawdę czuję"
Źródło zdjęć: © East News

07.10.2019 07:40, aktual.: 07.10.2019 08:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To bardzo ciężki czas dla Agnieszki Woźniak-Starak, która niedawno pożegnała swojego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Pogrążona w żałobie odpowiedziała na słowa wsparcia od fanów.

Agnieszka Woźniak-Starak ponad miesiąc temu pożegnała męża Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisjano. Jego poszukiwania trwały przez kilka dni. Dziennikarka swoim koncie na Instagramie zamieściła opis tamtego wieczoru ze swojej perspektywy. Post wzbudził wiele emocji. Fani w komentarzach postanowili okazać jej wsparcie i zrozumienie.

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na komentarze

Na niektóre z nich wdowa zdecydowała się odpowiedzieć. "Pani Agnieszko, wiem, że żadne słowa nie wyleczą pani z bólu i żalu, ale zapewniam, że myślimy o pani i przytulamy. Nawet z daleka" – napisała jedna z obserwatorek. Dziennikarka odpowiedziała krótko: "Dziękuję, może słowa nie wyleczą, ale takie na pewno pomagają". Obszerny wpis obserwatorki o sile, jaką starają się przekazać jej fani, skomentowała we wzruszający sposób: "Ja to naprawdę czuję. Dziękuję".

Jedna z internautek przywołała Piotra Woźniaka-Staraka, pisząc: "Myślę, że twój mąż życzył by sobie tego oświadczenia. Jestem z tobą. Pozdrawiam". Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała, potwierdzając słowa obserwatorki: "Też tak myślę...".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także